3D проект геодезичного купольного будинку, поверхові плани

21.08.2015

3D дизайн проект геодезичного житлового купольного будинку

23

Компанією «Дизайн будинку» розроблено новий проект купольного будинку — унікального житлового геодезичного купола сферичної форми, діаметром 12 метрів і загальною житловою площею 192 м2.

Ініціатором створення архітектурної дивини стала компанія «Дизайн будинку». Єдиний в Росії житловий геодезичний купол, виконаний за технологією «Еврокупол», у вересні 2012 року встановлено.

Відправити заявку на проектування купольного будинку можна ТУТ — >>>
Геодезичний купол — Еврокупол від «Дизайн будинку»

Геодезичний купол або купольний каркасний житловий будинок сферичної форми, розроблений за технологією «Еврокупол» — це перший досвід створення нестандартного споруди, виконаний фахівцями компанії «Дизайн будинку».

Сьогодні в стадії завершення виготовлення дерев’яних і металевих елементів для майбутнього житлового об’єкта. після чого вони будуть транспортовані на місце будівництва.

На початковому етапі зведення геодезичного об’єкта будуть проведені роботи з утеплення фундаменту за особливою технологією, проведення цих дій дозволить використовувати фундамент як тепло-холодо акумулятор.

Причому більшу частину року це буде робити сонце і різниця температур між вночі і вдень.

Перший поверх геодезичного житлового купольного будинку

Нижче представлені 3D види з розташуванням приміщень першого поверху.

Перший поверх купольного будинку займає основну площу і на ньому актуально розміщення приміщень господарського призначення, вітальні, основних санвузлів, їдальні.

Планування змінюється за бажанням замовника проекту.

Сходи на третій рівень, до світлового ліхтаря купольного будинку.

Розташування кімнат другого поверху

На наступних зображеннях розташування кімнат другого поверху купольного будинку.

Самонесуча конструкція будинку купола дозволяє робити вільне планування, що створює безмежні можливості для реалізації найсміливіших фантазій дизайнерів інтер’єру.

Можливість трансформації, додаткові вікна, збільшення площі шляхом прибудови ще одного купола для взрослеющих дітей, теплиця з аква-поникой, зимовий сад куполоподібної форми.

Фахівці нашої компанії готові запропонувати потенційним клієнтам, безліч індивідуальних розробок інтер’єру, з урахуванням усіх їх побажань і вимог.

Перекриття першого поверху купольного будинку

Далі представлені зображення, на яких вказано зовнішній каркас з купольних конекторів і дерев’яних крокв і як він поєднується зовні з внутрішніми приміщеннями першого і другого поверхів.

Також вказано розташування світлового ліхтаря купольного будинку і його зовнішній вигляд.

Розташування віконних і дверних прорізів геокупола

Нижче представлений зовнішній вигляд і розташування віконних і дверних прорізів на купольному будинку .

Розташування віконних прорізів можна вибрати оптимально, виходячи з розташування кімнат, з урахуванням майбутнього внутрішнього оздоблення інтер’єру Вашого купольного будинку.

У даній ситуації вибрати правильне розташування дверних і віконних прорізів Вам допоможе дизайн проект інтер’єрів і екстер’єру від фахівців компанії ТОВ «Дизайн будинку».

Дизайн-проект приміщень купольного будинку завжди допоможе внести своєчасні корективи, вибрати колірну гаму зовнішніх і внутрішніх стін Вашого купольного будинку.

Теплоізоляція

Утеплення геодома, здійснюється екологічно чистою, не підтримує горіння, лляної теплоізоляцією товщиною 150 мм

Лляної теплоізолюючий матеріал регулює вологість у приміщенні, не даючи повітрю всередині будинку бути сухим.

Теплоізоляційні матеріали з льону – це споконвічно російська матеріал з багатовіковою історією застосування.

Поверхові плани першого та другого поверхів купольного будинку з прив’язкою до території ділянки.

Підключення будинку до енергозберігаючих комунікацій повністю залежить від побажань замовника. Додатково Ви можете ознайомитися з проектом енергоефективного будинку пройшовши по посиланню.

Плани у компанії «Дизайн будинку» амбітні.

Враховуючи швидкі терміни зведення купольного будинку. після реалізації першого експериментального об’єкта, фахівці компанії приступлять до виготовлення кількох подібних будинків, налагодимо, тим самим, серійне виробництво «Еврокупола».

planeta-proektov.ru. У каталозі представлено ряд проектів будинків і котеджів з цегли, піноблоків і виконаних з дерева.

Короткий опис статті: будинки проекти 3d дизайн проект геодезичного житлового купольного будинку сферичної форми, деталювання, поверхові плани, проект і будівництво геокупола в компанії Дизайн будинку. купольний будинок, проект купольного будинку, геокупол

Джерело: 3D проект геодезичного купольного будинку, поверхові плани

Також ви можете прочитати