5 Оригінальних ідей використання сходи в міській квартирі

24.09.2015

5 оригінальних ідей використання сходів у міській квартирі

В заміському будинку або дачі сходи — просто незамінна річ в господарстві. З її допомогою можна дістатися до горища або мансарді, а після використання негайно заховати. Але спритним дизайнерам такого застосування здалося мало, і сходи дивним чином змогла вписатися в багато інтер’єри не тільки будинків, а й квартир. Завдяки великій кількості перекладин, як правило, зістареного виду дерева і невеликим розмірам, сходи може грати роль як чисто декоративну, так і функціональну.

Сьогодні ми розглянемо 5 найоригінальніших ідей, як можна зробити приставну драбину частиною інтер’єру.

1. Використання сходів за призначенням. Для вбудованих меблів під саму стелю, навіть якщо стеля цей стандартної висоти, може знадобитися найпростіша металеві сходи з зручним кріпленням вздовж однієї з верхніх полиць. Так найнедоступніші ящики і шафи стануть доступними кожен день, а значить, тут можна буде розташувати більше дійсно потрібних і корисних речей, які варто тримати під рукою.

2. Використання приставної драбини або драбини в якості стелажа. Для таких цілей можна використовувати тільки один бік сходів, прикріпивши її до стіни. Якщо сходи розкладні і в приміщенні достатньо місця, можна використовувати її у «відкритому» стані, зафіксувавши її додатковими планками, а між поперечинами прикріпити дошки-полки.

3. Сходи-вішалка. Цей варіант використання сходи в квартирі є найцікавішим, адже така кількість перекладин, розташованих вертикально, може стати прекрасним органайзером для безлічі невеликих речей.

кухні сходи, на якій кріпиться кухонне начиння здатна додати шику та стати справжньою родзинкою в інтер’єрі.

Навіть у невеликій ванної сходи можна використовувати як відкритий стелаж, сушити на ньому рушники, зберігати підручний текстиль, одяг.

спальні роль сходи не менш значуща, ніж для кухні та ванної. Тут вона виконує функції вішалки, найчастіше її місце біля ліжка, таким чином, перед сном замість пуфи чи стільця, речі можна розмістити на сходах.

4. Сходи як дисплей для декору. Сходи — несподіваний і оригінальний спосіб привернути увагу до тих речей, які стоять на ній. На такій «етажерці» можна зберігати фотографії, всілякі статуетки, вази, свічки та інші дрібниці, які дорогі серцю господаря або господині. Всі ці речі допоможуть наповнити простір затишком і теплом.

5. Сходи – підставка для квітів. З одного боку банальний, але від цього не менш ефективний метод. На сходах каскадом можна розставити вазони з кімнатними рослинами, від маленьких зверху і до великих внизу, крім того, на ній можна розмістити інший садовий декор для повноти композиції — лійки, фігурки.

Короткий опис статті: сходи для дачі сходи

Джерело: 5 оригінальних ідей використання сходів у міській квартирі

Також ви можете прочитати