Архон Україна: готові проекти будинків, проекти приватних будинків

19.09.2015

Види діяльності
Про компанію


Ви давно мрієте про сучасний, стильний та надійний будинок, але ще не маєте чіткого уявлення, як саме він буде виглядати? В такому разі, готові проекти будинків від «Архон Україна» — найкраще рішення для вас!

Тільки уявіть собі: ви відкриваєте ворота, входите в чарівний зелений дворик, перед вами красива міцна двері за якої найрідніші люди, речі, домашній затишок, тепло коханої ліжка і пульт від телевізора =) Ви заглядаєте у вікна, ходите навколо будинку, а потім виймаєте з кишені заповітний ключик з думкою «Це моя фортеця!». Думка, яка тішить розум багатьох, зовсім не ілюзія, а реальність, і її можна втілити разом з компанією Архон Україна, яка готова побудувати будинок вашої мрії!


Вже 9 років підприємство Архон працює на ринку України. Все почалося з видання каталогу «Будинку вашої мрії» у 2003 року, в який увійшли 118 проектів котеджів польської архітектурної майстерні ARCHON+.

Архітектурні рішення майстерні АRCHON+ вже широко відомі в Україні, Росії, Білорусі, Литві, Латвії, Естонії, Чехії, Словаччини, Німеччини. Це стильні, надійні і доступні будинку з європейським дизайном і європейською якістю.

Високу якість готових проектів будинків підтверджує система управління якістю ISO 9001.

Крім готових проектів кожен може замовити проект будинку самостійно, обговоривши з фахівцями деталі.

Переглянути готові проекти будинків ви можете тут: /archon.ub.ua/ru/photo/

Короткий опис статті: готові проекти будинків

Джерело: Архон Україна: готові проекти будинків, проекти приватних будинків, проекти одноповерхових будинків — Укрбізнес

Також ви можете прочитати