Без імені 1

21.07.2015

Проекти будинків тел. (861) 240-32-55

Пропонуємо вашій увазі каталог проектів приватних будинків, таунхаусів, міні-готелів та інших будівель, необхідних для комфортного проживання або успішного ведення бізнесу. Каталог максимально зручно структурований, щоб пошук відповідного варіанту займав мінімум часу: турбота про кожного клієнта – один з принципів роботи нашої компанії!


Хочете побачити, наскільки оригінальними можуть бути одноповерхові будинки?

Здавалося б, що може бути простіше і банальніше, ніж одноповерховий будинок, але наші архітектори готові довести протилежне! Вони дивуються, бачачи тривіальність існуючих будівель – навіщо зараз, коли існує така різноманітність практичних будівельних і стильних оздоблювальних матеріалів, продовжувати зводити остогидлі «коробки»?!

Творчий потенціал наших архітекторів не знає меж! У нашій компанії ви ніколи не почуєте слів виправдання типу «по-іншому не вийде»: для будь-якої ділянки, для одноповерхового будинку будь-якої площі наші архітектори здатні зробити такий проект, який вразить вашу уяву!

Ми зібрали таку команду Фахівців. у якій все завжди виходить, незалежно від складності конкретних умов.

Одноповерхові будинки модними і стильними повинні бути і можуть бути! Сумніваєтеся? Відвідайте наш каталог та ваші сумніви розвіються!

Каталог Проектів одноповерхових будинків


Проекти двоповерхових будинків в умілих руках архітектора можуть стати справжніми шедеврами архітектури, і переконатися в цьому легко: досить одного відвідування нашого каталогу. А як інакше? По-іншому і бути не може, адже сама конструкція двоповерхового будинку дозволяє архітекторові вдосталь «грати» і формами і пропорціями, і колірною гамою, і поєднаннями різних декоративних елементів: колони, карнизи, огородження балконів, ефектне скління «другого світу»…

Фантазія і творчий політ думки архітектора в разі двоповерхових будинків нічим не обмежені, і наші архітектори з задоволенням цим користуються, повністю розкриваючи свій професіоналізм. Різноманітність пропонованих ними рішення вражає навіть затятих скептиків, які звикли до стандартів та уніфікації.

Втім, про це не треба міркувати словами – це треба бачити! Каталог Проектів двох поверхових будинків


Популярний нині шале і по-домашньому затишний кантрі, сучасний модерн і аскетичний мінімалізм, високотехнологічний хай-тек і зливається з навколишнім ландшафтом органічний стиль – всі ці і багато інші архітектурні стилі доступні при проектуванні будинків з мансардою. Чому переважна більшість каталогів пропонує лише проекти таких будинків з традиційною архітектурою – не зрозуміло.

Наші архітектори наважилися кинути виклик настільки тривіального підходу. На їхню думку, банальність архітектури приватних будинків повинна залишитися минулому! Будинок з мансардою надає масу можливостей для реалізації творчості, так чому б цим не скористатися?

Розкішні і підкреслено скромні, монументальні і витончені, з помітним декором і лаконічні – в нашому каталозі вас чекають проекти будинків з мансардою в будь-якому виконанні!

Каталог Проекти будинків з мансардою


Ви знаєте, чим відрізняється архітектура альпійського шале від скандинавського архітектурного стилю? Або чим відрізняється італійський стиль від середземноморського? Або в чому особливості німецького стилю фахверк? Все це європейські стилі, але наші російські архітектори цілком можуть їх реалізувати, нічим не гірше, ніж архітектори з Європи.

В нашому каталозі європейські проекти будинків повною мірою відображають унікальні етнічні особливості вибраного стилю. Це дуже цікаві проекти, в корені відрізняються від суто російських зрубів, проекти з іншим характером, з іншими емоціями і відчуттями. При цьому має сенс акцентувати увагу ще й на європейському рівні комфорту таких будинків? Напевно, тут і так все зрозуміло.

Придивіться до європейських проектах – це ваш шанс жити в Європі вже сьогодні!

Каталог Європейські проекти

Короткий опис статті: проекти будинків і котеджів

Джерело:

Також ви можете прочитати