Безкоштовні програми для проектування будинків, огляд, скачати

02.08.2015

kitchendraw

Безкоштовні програми для проектування будинків

Кожен, хто починає будівництво, перепланування будинку або квартири стикається з проблемою візуалізації своїх ідей для наочного пояснення будівельним бригадам «як повинно бути». При бажанні і невеликих користувальницьких навички ПК, це можна зробити і не вдаючись до допомоги архітектора або дизайнера, а саме за допомогою програм для планування і проектування будинків. Для того, що б ви змогли без труднощів вибрати програму згідно своїм потребам і необхідним діям у статті наведено огляд безкоштовних програм для проектування будинків.

Зміст:
VisiCon


Програма призначена для точного створення проекту і дизайну приміщень. З її допомогою ви зможете створити проект кухні. ванної, спальні, вітальні, кабінету та інших функціональних приміщень на основі спеціалізованих бібліотек елементів максимально наближених до реальних формами і розмірами або створити план квартири, розставити меблі і предмети інтер’єру в заданому просторі, отримати кількісну статистичну інформацію за проектом. VisiCon розрахована для людей, які не мають спеціальної технічної підготовки.

Програму можна завантажити тут. Чи замовити демо-версію.

FloorPlan 3D


FloorPlan3D — це проста і зручна програма для перепланування, дизайну та реконструювання приміщень, яка володіє властивостями професійних застосувань. З допомогою floorplan 3d 8 людина, що не має дизайнерського досвіду, здатний за пару годин створити повноцінну модель будинку, квартири або офісу. Плюсом програми є створення повноцінного 3D-моделі приміщення. Програма має у своєму розпорядженні ряд бібліотек за допомогою яких Ви можете обладнати кімнату меблями, підібрати її текстуру, додати електропобутову техніку, сантехніку, розмістити різні освітлювальні прилади; автоматично створити сходи і багаторівневі стелі. Також з допомогою FloorPlan можна створювати дизайн прилеглої до будинку території. Тепер Ви можете точно спланувати розміщення квітників, доріжок, огорож і альтанок з урахуванням особливостей рельєфу ділянки.

Сторінка на сайті програми.

Програма Будинок-3D

Програма Будинок-3D призначена для 3-х мірної візуалізації будинків і інтер’єру, проектування будинків, меблів і тривимірного моделювання різних деталей інтер’єру. Так само за допомогою функцій програми Будинок-3D можна з легкістю змінювати матеріали фасадів меблів, стін, підлоги. Програма володіє доступно-зрозумілим інтерфейсом, тому з нею може впоратися будь-який, навіть початківець користувач.

Програму Будинок-3D можна завантажити тут .

CyberMotion 3D-Designer 13.0

CyberMotion 3D-Designer — пакет професійного рівня для моделювання, створення анімації і рендеринга 3D моделей. Програма містить велику кількість шаблонів і підказок, за допомогою яких навіть початківець користувач зможе створити кімнату і заповнити її меблями.

Побудова тривимірних зображень у цій програмі виконується за допомогою трьох креслень: вид зверху, збоку і спереду.

Полегшує роботу з програмою зручний користувальницький інтерфейс і численними об’єднаними в одну середу інструментами.

Програму CyberMotion 3D-Designer 13.0 можна завантажити тут .

Total 3D Home Design Deluxe


Програма має всі необхідні інструменти і функції для створення плану будинку і його інтер’єру. З її допомогою ви зможете не тільки зробити планування кімнат, але і підібрати потрібну меблі та її колірну гаму, підібрати все до найдрібніших деталей на зразок віконних прорізів. Інтерфейс програми зрозумілий і зручний.

Детальніше з програму Total 3D Home Design Deluxe можна ознайомитися і придбати її на сайті розробника .

Home Plan Pro

Home Plan Pro — програма призначена для створення планів приміщень. Серед своїх інструментів має мінімальний набір всіх необхідних графічних засобів. При цьому є досить велика кількість різноманітних, вже готових деталей: меблі, кріплення, вікна, двері та ін Програма має вбудований факс і smtp-сервер.

Програму Home Plan Pro можна завантажити тут .

Xilinx Planahead


Програма Xilinx Planahead — це потужна архітектурна система, яка дозволяє вирішити велику кількість задач, пов’язаних з проектуванням будівель, приміщень. У своєму розпорядженні програма має велику колекцію готових проектів будинків і котеджів, виконаних професійними архітекторами і дизайнерами. Програма розрахована на досвідчених користувачів і архітекторів.

Envisioneer Express


Envisioneer Express — програма призначена для розробки 3D-моделі будинку. За допомогою цієї програми можна створити план будинку, включаючи стіни, двері, вікна та дах, а потім перетворити його в тривимірну модель. Інструменти Envisioneer Express дозволяють також вставляти елементи меблів, змінювати текстуру каркаса будинку та зовнішній вигляд застосовуваних будівельних матеріалів.

Google SketchUp


З програмою Google SketchUp ви зможете створювати, редагувати 3D проекти будинків та інших архітектурних споруд, створювати дизайн інтер’єру, присадибних ділянок. Також з її допомогою можна додавати в інтер’єр нові деталі, змінювати текстури поверхонь стін та підлоги. Програма проста і зручна у використанні, підійде для домашнього використання. І що найголовніше, вона абсолютно безкоштовна.

The Ultimate Dream Home

Короткий опис статті: проектування котеджів Для того, що б ви змогли без труднощів вибрати програму згідно своїм потребам і необхідним діям у статті наведено огляд програм для проектування будинків.

Джерело: Безкоштовні програми для проектування будинків, огляд, скачати програму для планування будинку

Також ви можете прочитати