Braun Oral-B купити у Москві

01.09.2015

Фірма Braun Oral-B

Показано з 1 по 33 з 33 (всього 1 сторінок)

Ось вже більше 50 років фірма Braun Oral-B випускає високоякісну продукцію по догляду за ротовою порожниною, яка користується незмінною любов’ю покупців. Всім відомі як звичайні щітки цієї марки, так і електричні, які призначені для професійного догляду за зубами і яснами.

Неперевершений ефект дає їх використання спільно з іригаторами порожнини рота цієї ж марки, які довершують щоденні гігієнічні процедури для всієї родини. Не випадково продукція Braun Oral-B рекомендована стоматологами всього світу і отримує лише позитивні відгуки від тих, хто вже користується її.

Переваги продукції Braun Oral-B

  • Кращим досягненням фахівців фірми можна вважати електричні зубні щітки, які випускаються як для дорослих, так і для дітей, в тому числі і для найменших: після чищення зубів у Вас залишиться враження, що Ви побували на гігієнічної процедури в стоматологічному кабінеті.
  • Всі зубні щітки дуже ніжно і дбайливо очищають зуби, тому підходять людям з ортодонтичними конструкціями, брекетами, імплантами: вони ретельно очищають поверхню зубів від нальоту, проникаючи у важкодоступні куточки і очищаючи область конструкцій, масажуючи при цьому ясна м’якими щетинками.
  • Іригатори Oral-B стали інноваційною розробкою компанії, вони здатні видаляти мікроби, забезпечувати чистоту і блиск емалі, вимивати наліт і залишки їжі там, куди не добереться зубна щітка.
  • Всі гаджети фірми оснащені електронним управлінням і набором «розумних» функцій, що робить їх використання неймовірно комфортним.
  • Лідируючи в рейтингах надійності, фірма Oral-B гарантує неперевершену якість своєї продукції: всі пристрої прослужать багато років, не втративши своєї функціональності і не застарівши морально.

Принцип роботи продукції Braun Oral-B

Всі пристрої розробляються за участю фахівців в області стоматології, тому їм можна довірити свої зуби і ясна, не сумніваючись в результаті.

Електричні зубні щітки і іригатори ефективно борються з нальотом, який призводить до утворення зубного каменю, карієсу, запальним процесам. Зубні щітки видаляють навіть застарілий наліт, плями на емалі зубів, полірують поверхню, роблячи Вашу посмішку чарівною! Вся техніка безпечна і ергономічна, все продумано до дрібниць: починаючи від зручної форми ручки і закінчуючи «розумними» функціями оповіщень і таймерів.

Використовувати прилади можна дорослим і дітям, а при дворазової чищенні зубів у день щітками Braun Oral-B вже через місяць Ви помітите суттєве покращення стану Ваших зубів!

Короткий опис статті: oral b насадки

Джерело: Braun Oral-B купити у Москві

Також ви можете прочитати