Будинку з мансардою та гаражем: план-проект

10.08.2015

Будинок з мансардою та гаражем: переваги

Зміст: [сховати ]

Практичні переваги заміського будинку

Якщо ви вирішили побудувати невеликий одноповерховий заміський будинок, гарненько продумайте всі деталі. Напевно вирішальним чинником такого рішення було і є бажання зробити своє проживання комфортніше, ніж життя у звичайній багатоповерхівці. Що ж для цього потрібно? Абсолютно вірно: все повинно бути практичніше, економніше і грамотніше. Багато хто, напевно, пам’ятають, що зовсім не так давно кращими зразками раціонального підходу до будівництва будинку вважалися споруди, що нагадують будиночки іграшкового конструктора: ідеально симетричні стіни, плоскі дахи, прямокутна форма. Нудно, одноманітно, занадто правильно. Одним з найкращих варіантів вибору є «будинку з мансардою та гаражем». Добре, якщо господарські приміщення розташовані на першому поверсі, а гараж — під одним дахом з будинком. Це значно полегшить вам користування машиною, особливо в зимовий час, коли так не хочеться зайвий раз мерзнути на вулиці.

Мансарда житлова над гаражем

Мансарда: практично і романтично

Для більшості набагато звичніше використовувати приміщення горища одноповерхового будинку в технічних цілях: звалювати там всякий зайвий мотлох, зберігати стали непотрібними речі, сушити білизну. Набагато вигідніше і набагато практичніше реорганізувати горищне приміщення в мансарду: там цілком можуть розташуватися кабінет або спальня, з вікнами, задивлений прямо в зоряне небо, або, якщо у ваші плани входять заняття спортом, кімната з кількома тренажерами, тенісним столом. Потрібно тільки врахувати, що мансарда повинна володіти надійною теплоізоляцією, для того щоб витримати будь-які кліматичні навантаження.

Невеликий одноповерховий будинок з мансардою привабливий ще і тим, що дозволяє значно заощадити земельну ділянку. А його, як відомо, можна використовувати по-різному. Хочете — садіть квіти. Можна розбити сад, а самі працьовиті напевно займуться городом. Тут усе підкоряється вашим побажанням: які ваші плани, і такі рішення.

Гараж: раціональне використання

Проектуючи одноповерховий будинок з мансардою, обов’язково враховуйте свої плани по використанню гаража. Якщо ви вмонтує його в бічну стінку будинку, бажано, щоб це були тамбур і комора, стіни яких розташується двері. Це дозволить знизити вартість будівництва і значно зменшить энергопотерю будови, до того ж у зимовий час не доведеться зайвий раз розчищати під’їзний шлях до гаражу.

Будинок з прибудованим гаражем

І в плані, і безпосередньо в проекті дуже важливо не забути про дрібниці, адже при будівництві виправити що-то може бути пізно.

Якщо у ваші плани входить надбудова мансарди в будинку, вже заселеному мешканцями, не забудьте подбати про їх безпеку. Прийміть для цього всі необхідні заходи і, звичайно ж, не забудьте про самих будівельників. Будівництво мансарди, як і самого будинку,- це складний процес. Тому вкрай бажано, щоб у ньому брали участь лише професіонали: архітектори, будівельники, проектувальники. Вести такі роботи самостійно без чіткого плану і проекту не варто, так як це загрожує дуже небажаними ускладненнями.

Плани і проекти

План по перебудові мансарди так само, як і з її будівництва, потребує створення грамотного проекту. Це є першим, попереднім етапом. Такий проект повинен враховувати всі конструктивні особливості одноповерхового будинку, так і можливості його інженерних систем. Не менш важливою вимогою є ухил даху, адже за рахунок нього горищне приміщення зможе повною мірою бути використано як повноцінне житло. З урахуванням ухилу підбирається і покрівельний матеріал. І тільки після цього опрацьовується система герметизації, теплоізоляції, продумується, складається план того, як захистити покрівлю від атмосферного впливу.

Облаштування мансарди

Дуже цікаво обігрується можливість мансарди для облаштування вбудованих шаф, так як вони більш вигідні. Внесіть ваші плани використання просторів, які розташовані між покрівлею і стінами, їх ще називають «мертвими зонами». Як правило, важливу роль тут відіграють кут нахилу покрівлі і висота стіни, яка переходить в стелю. В такій зоні, зазвичай порожній, розміщується навіть вбудована, досить містка гардеробна, яка з успіхом замінить громіздкі комоди і шафи. До того ж чим більше кут нахилу даху. тим просторіше виглядає приміщення мансарди.

Облаштування мансарди

Невеликий одноповерховий будинок з мансардою користується заслуженою і цілком виправданою популярністю серед людей практичних і раціональних, використовують будь-яку можливість поліпшити якість свого життя з максимальною ефективністю.

Матеріалом для будівництва такого будинку може служити все: дерево, блоки або цегла. Можна навіть просто надбудувати мансарду вже в житловому одноповерховому будинку.

Будівництво такого будинку в плані економічної вигоди цілком виправдано: будівництво мансарди обходиться дешевше, ніж зведення повноцінного поверху.

Короткий опис статті: плани будинків Практичні переваги заміського будинку. Раціональне використання гаража. Облаштування мансарди. Плани і проекти. будинки мансарда гараж невеликий одноповерховий план проект будинок поверх

Джерело: Будинку з мансардою та гаражем: план-проект

Також ви можете прочитати