Будівництво бетонних сходів у підвал

16.02.2017

Зразки резюме для роботи в США. Приклади та шаблони CV англійською.

Зразок резюме допоможе заощадити вам багато часу при пошуку роботи. Ми зібрали безліч зразків резюме для професій різного спрямування. Це можуть бути як технічні спеціальності, так і гуманітарні. Дані приклади ви зможете використовувати як шаблони, просто скачайте потрібний варіант і замініть інформацію всередині використовуючи нашу інструкцію глави «Як скласти резюме «.

Приклади резюме не відрізняються дизайном і красою, тому приділіть увагу змістом. Запам’ятайте, що у великих компаніях існує ймовірність того, що ваш документ буде проходити перевірку спеціальною програмою, а програма на красу не дивиться. Вона співвідносить склад слів, що використовується в резюме і видає результат у вигляді ймовірності відповідність вашої кандидатури на відкриту посаду. Тому критично важливо заповнюючи документ для певної спеціальності наповнити його саме тим вмістом, який для цієї спеціальності підходить .

З яких частин складаються зразки представлених резюме.

Приклади резюме, які ви знайдете на цій сторінці, складаються з кількох основних блоків:

  • Education (освіта) – це один з найважливіших пунктів, на який дивиться роботодавець. В даному пункті не обов’язково детально писати про середню освіту, якщо у вас є вища. Але якщо вищої освіти немає, то середнє потрібно вказати;
  • Experience (досвід) – роботодавець обов’язково подивиться на даний блок. В наданих шаблони резюме вже є зразок заповнення даного блоку. Майте на увазі, що для роботодавця дуже важливо показати користь, яку ви принесли компанії, коли ви в ній працювали. Якщо ви заповнюєте документ на посаду менеджера по продажах, то вкажіть суму контрактів, кількість контрактів, обсяг продажів, динаміку зростання продажів. Так само ви можете вказати техніки продажу, які ви використовували. Якщо у вас були якісь нагороди чи звання, не забудьте про них написати;
  • References (рекомендації) – в деяких прикладах резюме, ви зможете знайти блок з рекомендаціями. Якщо у вас не так багато рекомендацій, то їх можна розмістити прямо в резюме, якщо ж рекомендацій багато, то краще помістити коротку інформацію про них, а в кінці вашого документа додати рядок «References on request», це означає те, що ви надасте повний перелік рекомендацій за запитом роботодавця. Не забудьте вказати контакти, за якими роботодавець зможе зв’язатися з людьми, які надали рекомендації;

Ви можете завантажити зразок резюме англійською мовою (CV).

Резюме на англійській мові має свої особливості. В англійському варіанті присутня велика кількість спеціальних слів, які потрібно знати. Саме тому в наших прикладах CV, вам не складе великої праці замінити назви і цифри на ваші власні.

В результаті, ви заощадите величезну кількість часу при складанні документа для роботодавця. Зразки резюме легко редагуються і абсолютно безкоштовні. Якщо ви не знаєте назву вашої спеціальності, в кінці сторінки ми розмістили переклад наших професій на англійську мову.

Короткий опис статті: зразок резюме на англійській мові з перекладом Зразок резюме, які допоможуть вам знайти роботу в США. Приклади та шаблони CV англійською. Безкоштовно. Завантажити.

Джерело: Зразок резюме на роботу. Приклади та шаблони CV англійською.

Також ви можете прочитати