Будівництво котеджів і заміських будинків під ключ

17.10.2015

Будівництво котеджів під ключ

Сьогодні наша компанія пропонує будівництво котеджів з використанням найрізноманітніших матеріалів: будинків з цегли, будинків з моноліту, і звичайно, будинків з дерева, яке залишається самим затребуваним матеріалом, завдяки своїм відмінним характеристикам. Протягом багатьох років ми виконували найрізноманітніші замовлення, пов’язані з проектуванням котеджів, дизайном і внутрішнім оздобленням будинків. Свою діяльність ми почали з будівництва цегляних будинків і котеджів, а потім стали виконувати й інші замовлення. Сьогодні ми вже маємо величезний практичний досвід будівельних робіт.

Наша спеціалізація

Основні види послуг, які надає наша фірма:

  • Проектування і будівництво будинків і котеджів;
  • Будівництво цегляних і дерев’яних будинків і котеджів;
  • Риття котловану і будівництво фундаменту;
  • Облицювання фасадів будинків декоративним каменем;
  • Покрівельні роботи будь-яких матеріалів;
  • Монтаж сайдинга і водостічної системи;
  • Електромонтажні роботи заміського будинку;
  • Ремонт, оздоблення та перепланування котеджів;
  • Дизайн інтер’єру будинку;
  • Укладання тротуарної плитки (бруківки).

Наша компанія також виконують будівництво: басейнів, лазень і саун, парканів та альтанок.

Наші переваги

Виконуємо будівництво котеджів, будинків будь-якого рівня складності. Крім того, у нас є хороший досвід в будівництві елітних котеджів. Ми пропонуємо вам вибрати проект будинку з відпрацьованих типових рішень, які продумані і перевірені на практиці. Ви так само можете замовити і свій власний унікальний проект будинку, втіливши в нього всі свої найсміливіші ідеї.

Визначившись з бажанням будівництва заміського будинку або котеджу, людина звичайно, розраховує на найвигідніші для себе умови і максимальну якість реалізації. Це цілком природне бажання. Розуміючи це, ми прагнемо докласти всі зусилля і виправдати надії клієнта. Виконуючи будівництво котеджів, будинків таунхаусів ретельно продумуємо кожна наступна дія, вибираючи найкращий спосіб його реалізації.

Результат будівництва будь-якого будинку сильно залежить від матеріалів і сировини, які застосовуються в ході робіт. Наші фахівці не намагаються економити на якості. Ми вибираємо тільки ті матеріали і технології, які найкраще підходять вам за якістю і ціною. Наприклад, при будівництві котеджів та індивідуальних будинків наша компанія застосовує технологію «Hebel». В основі цієї технології знаходиться використання такого матеріалу, як газобетонні блоки. Вони володіють малою масою і дуже універсальні. З їх допомогою можна добитися відмінних звукоізоляційних та екологічних показників будови.

Будівництво заміського будинку під ключ, виконана нашою компанією дозволить вам уникнути численних клопотів, які чекають майбутнього власника на цьому шляху. Ми можемо побудувати для вас цегляний або дерев’яний каркасний будинок. Наша компанія здійснює будівництво високонадійних, якісних і швидкомонтованих будинків з використанням канадської технології. Для дерев’яних і каркасних будинків і котеджів наші фахівці пропонують оздоблення сайдингом.

Зверніть увагу:

На нашому сайті ви можете більш детально ознайомитись з умовами і термінами будівництва будинків, а також з технологіями, які ми використовуємо при зведенні котеджів.

Короткий опис статті: будівництво котеджів Наша будівельна компанія пропонує послуги по будівництву котеджів і заміських будинків з різних матеріалів. Висока якість будівельних робіт при розумній вартості. Будівництво котеджів, будівництво заміських будинків

Джерело: Будівництво котеджів і заміських будинків під ключ

Також ви можете прочитати