Будівництво котеджів. заміських будинків каталог проектів і цін .

16.09.2015

Valdek 158

одним з перших варіантів швидкомонтованих будинків, з’явилися в нашій країні, слід зарахувати створювані за фінською технологією котеджі, основним матеріалом служили оциліндровані колоди, профільований або клеєний брус. Основна частина цих елементів будівель надходила на об’єкт після їх підгонки один до одного в умовах виробничої майстерні. В результаті бригаді монтажників потрібно виконати якісну і технологічно правильну складання компонентів в строго певній послідовності. Якість такого будинку залежить від деревини, її обробки, клейових складів і т. д. Найменше недотримання технології часто призводить до серйозних змін в геометрії будинку і, як наслідок, численних доопрацювань.

Колод і брусові будинки і нині мають своїх прихильників. Однак багато їх експлуатаційні параметри, так само як і досить велика вартість, не влаштовують значну частину потенційних забудовників. Яка ж сучасна альтернатива дереву? У західному світі вже багато десятиліть активно ведеться будівництво збірних будинків з сендвіч-панелей, в останні роки стали досить популярними і у нас в країні.

Що таке СЕНДВІЧ-панель?

Назва продукту є абревіатурою англійського виразу Structural Insulated Panel – «конструкційна теплоізоляційна панель». Сьогодні вже в кожному регіоні Росії десятки компаній освоїли виробництво домокомплект з СІП-панелей, пропонуючи їх у безлічі стандартних типорозмірів з можливістю виготовлення виробів з оригінальними параметрами. Завдяки цьому споживачі можуть замовити як зведення готових будинків з SIP панелей, так і використовувати їх для створення окремих конструктивних елементів будівлі.

Тим не менш, незважаючи на цінову доступність SIP панелей і заявлену швидкомонтованих, не можна стверджувати, що ви отримуєте готові будинки з заводу. Створене будова потребує виконання серйозного обсягу фасадних та інтер’єрних оздоблювальних робіт, прокладці інженерних мереж (які, до того ж, можуть бути виконані лише в зовнішньому варіанті). Нерідко подібні недорогі домокомплекти виготовлені з матеріалів сумнівної якості, що може дуже негативно позначитися на їх експлуатаційних характеристиках і терміни служби.

Компанія VALDEK: виробництво домокомплект нового покоління

Потенційним домовласникам, які шукають рішення, яке поєднує в собі максимум сучасних технологій, компанія «Вальдэк» пропонує готові домокомплекти від виробника, виконані у відповідності з інноваційним підходом компанії до будівництва (90% будівельних робіт перенесено у високотехнологічні цеху). З заводу на об’єкт поставляються виконані комплекти майбутніх будинків з уже нанесеною штукатуркою, встановленими вікнами, дверима, інсталяціями під комунікації, підготовкою під електрику. Сьогодні все більше число забудовників вибирає будівництво збірних будинків як найбільш відповідає їх запитам і побажанням.

Клієнт компанії VALDEK, який прийняв рішення купити домокомплект каркасного будинку, створеного за прогресивної німецької технології, отримує величезний вибір. Ми запропонуємо вам декілька десятків найбільш затребуваних проектів житлових або комерційних будівель, які пройшли апробацію в різних кліматичних умовах, характерних для основних регіонів Росії.

Хочеться чогось особливого? Фахівці нашого проектного відділу врахують всі ваші побажання, допоможуть професійною порадою і втілять в готовому проекті всі обумовлені дизайнерські, архітектурні та інженерні ідеї. Створювані нами збірно-панельні будинки вражають широким розмаїттям екстер’єру, що дозволяє реалізувати будь-які дизайнерські задуми, як для приватного житла, так і для комерційних об’єктів.

Для нашої компанії є продаж домокомплект – головний вид діяльності, в який ми вкладаємо всі наші знання, майстерність і багаторічний професійний досвід. Ми з радістю надамо вам найбільш повну інформацію про переваги збірно-панельних будинків від VALDEK, їх якості та властивості, особливості виробничих процесів та допоможемо зробити єдино вірний вибір на найбільш вигідних умовах. Наші клієнти в будь-який момент можуть відвідати завод, на якому виготовляються домокомплекти, а також побачити процес монтажу, подивитися готові об’єкти.

Короткий опис статті: проекти одноповерхових будинків Продаж готових будинків серії VALDEK-брус – фасадом будинку по клеєний брус. Ціни, фотографії та проекти будинків з фінішною обробкою «Клеєний брус». valdek будинку клеєний брус проекти

Джерело: Будівництво котеджів / заміських будинків – каталог проектів і цін | Вартість будівництва житлових будинків з домокомплект

Також ви можете прочитати