Дачна душова кабіна . Ідеї в будинок!

20.09.2015

Душова кабіна для дачі — купувати або робити самим?

Якщо трохи зазирнути в минуле, то можна тільки з розчуленням посміхнутися від того, наскільки майстерними були наші дідусі і бабусі, щоб вирішити якесь побутові питання.

Ну, от взяти бодай мить із звичайної гігієною, чого тільки не вигадували, щоб помитися з комфортом: тази, відра, діжки. І в ті часи навіть адже й поняття такого не було – дачна душова кабіна. Природно, що сучасні люди володіють набагато більшим вибором і можливостями. Всі навіть найвідоміші методи наших предків залишилися в самому далекому минулому, але от тільки це зовсім не заважає нам приймати водні процедури з максимальним комфортом навіть на лоні природи.

Дачна душова кабіна . Ідеї в будинок!

насправді душова кабіна була винайдена винятково для того, щоб була максимальна економія місця. Для когось може здатися досконалим абсурдом, встановлювати душову кабіну на дачній ділянці. Але насправді, це є досить зручним варіантом для дач, оскільки будиночки там не відрізняються своєю великою площею, а така установка значною мірою економить простір.

Якщо ж ви з якихось певних причин все-таки не хочете витрачати власні кошти на придбання душової кабіни для дачі, то ви можете зробити її власними руками. Варто відзначити, що в цьому випадку така душова кабіна буде дуже сильно відрізнятися від того варіанту, який ви можете придбати в магазині, але зате це заощадить ваші кошти, от тільки не час.

Для початку вам потрібно буде вибрати місце для установки такої душової кабіни, оскільки виготовлена вашими руками, вона по-технічним причина не може бути встановленою в домі. Не варто встановлювати кабіну на ветряном місці, краще робити там, де вода буде нагріватися за рахунок сонця. І не треба ставити в низькому місці, щоб не утворювалося скупчення води.

Дачна душова кабіна . Ідеї в будинок!

Стік для води краще всього розташовувати безпосередньо поруч з душовим піддоном, а ось дренажна яма повинна бути спроектована в декількох метрах від душової кабіни. Якщо його розташувати поруч, то з-за постійної вогкості дуже швидко зруйнується фундамент. Розміри душової кабіни для дачі повинні бути не менше одного квадратного метра. На такій площі відчувати себе комфортно зможе і дитина і дорослий чоловік.

Якщо ви віддаєте перевагу не витрачати свої сили і час на організацію дачної душової кабіни своїми силами, то можна зайти на сайт http://www.kabini.ru і оформити замовлення самого підходящого для вас варіанту.

Дачна душова кабіна . Ідеї в будинок!

Дачна душова кабіна . Ідеї в будинок!

Короткий опис статті: душова кабіна для дачі насправді душова кабіна була винайдена винятково для того, щоб була максимальна економія місця. Для когось може здатися досконалим абсурдом, дачна душова кабіна

Джерело: дачна душова кабіна | Ідеї додому!

Також ви можете прочитати