Деревяні сходи для дачі своїми руками, як зробити сходи на дачі

19.09.2015

Дерев’яні сходи для дачі своїми руками, як зробити сходи на дачі, пристрій, розрахунок і виготовлення

Якщо ви будуєте дачу своїми руками, то у вас обов’язково виникне питання: як зробити сходи на дачі? Адже хочеться не тільки конструкцію, яка дозволяла б піднятися або спуститися, але й гарну частину інтер’єра приміщення.

Добре, якщо при проектуванні будинку ви враховували і розраховували необхідний для цього метраж. Трохи складніше, якщо такий метраж не дотримано, або вам доводиться переробляти стару сходи, в будинку, який ви не будували. Виготовлення дерев’яних сходів для дачі – процес, що вимагає грунтовного підходу. Необхідно попередньо виконати всі розрахунки на папері, накреслити ескіз. Кут нахилу сходів визначає довжину прольоту і кількість східців. Майстри раджу дотримуватися цей кут у межах 23-37 градусів. Ширина і кількість ступенів повинні дозволити їм вільно поміщатися в кожному з маршів.

Після закінчення проектування можна приступати безпосередньо до роботи. Тятива, стовпи, сходинки, підсходинки, балясини, перила – все це можна придбати готове, виконане на замовлення за вашим проектом. Загалом, ціла сходи на замовлення вирішить ваш сходовий питання. Але маючи під рукою все чітко вивірені деталі, не складе труднощів зробити її самому.

Сходи для дачі своїми руками може бути виконана в різних стилях. Як правило, стиль визначається геометричними особливостями приміщення. Хоча це можна робити і навпаки. Якщо місця зовсім мало, а сходи потрібна, то гвинтовий варіант – те, що вам потрібно. Він компактний і симпатичний. У тому випадку, коли вільне місце дозволяє робити широкі і пологі сходові марші, можна додати в проект вигідне рішення у вигляді висувних ящиків під сходами – корисне місце не повинно пропадати.

Отже, якщо ви прояснили для себе питання «як побудувати сходи на дачі», то пора приступати до дій. Всі необхідні деталі можна замовити на меблевих базах, в деревообробних цехах. Краще купувати їх в одному місці – це гарантія того, що деревина пройшла сушку в однаковій температурі і оброблена однаковими складами. До речі, після зведення готову конструкцію необхідно покрити безбарвним лаком в декілька шарів.

Короткий опис статті: сходи для дачі Дерев’яні сходи для дачі своїми руками, як зробити сходи на дачі, пристрій, розрахунок і виготовлення

Джерело: Дерев’яні сходи для дачі своїми руками, як зробити сходи на дачі, пристрій, розрахунок і виготовлення

Також ви можете прочитати