Деревяні сходи, різьблені стовпи, балясини.

14.09.2015

Більше фотографій дерев’яних сходів «ТУТ»
Сходи під замовлення — найкраще рішення.

Гарна різьблена дерев’яна драбина — невід’ємна частина для багатоповерхової будівлі, будь то для будинку або дачі. Саме різьблена дерев’яні сходи під замовлення кидається в очі при першому відвідуванні Вашого будинку або дачі, тому вона повинна бути красивою і гармонійно вписуватися в ваш інтер’єр. Дерев’яні сходи з різьбою і огорожу прорізів (балюстрада сходів ) повинні бути надійними і практичними в експлуатації. Саме тому виробництво сходів з дерева мають здійснюватися підготовленими фахівцями з великим досвідом роботи.

Як замовити сходи.

Якщо Ви вирішили замовити сходи з дерева. то Вам необхідно звернутися до наших фахівців. Вони підготують для Вас проект сходів, запропонують дизайн сходів і у Вашому будинку буде встановлена надійна красива сходи під замовлення .

Виготовлення дерев’яних сходів і комплектуючих до них вимагає високої якості верстатів, інструменту і кваліфікації співробітників і може зайняти від одного місяця і більше. Тому, щоб замовити сходи Вам необхідно підготуватися заздалегідь. Купити різьблені стовпи і балясини для Вашої сходи можна тут — Каталог різьблених стовпів і балясин.

Орієнтовні ціни на дерев’яні сходи під замовлення дивіться нижче. Замовити сходи красиву, різьблену, за індивідуальним проектом, Ви можете зателефонувавши нам по телефону +380979961670 або надіславши запит на e-mail: info@yanus.biz. Сходи замовити можна також з контактної форми .

Дерев’яні сходи. Ціна.

Ви можете купити сходи в будинок не тільки з дорогими різьбленими стовпами і балясинами, але і з більш доступними за ціною фрезерованими і точеними елементами.

Орієнтовна вартість сходи з дерева ясена без елементів з художньою різьбою з 20-ю ступенями, обертовою площадкою 2м. кв огорожею отвору 2м. п. складе 60 тис. грн.

Орієнтовна вартість сходи з дерева ясена з елементами з художньою різьбою з 20-ю ступенями, обертовою площадкою 2м. кв огорожею отвору 2м. п. складе 90 тис. грн.

Ціна сходи з дуба буде приблизно на 25% більше.

Дубова або ясенева дерев’яні сходи, ціна якої набагато більше, ніж сходи з м’яких порід дерева, прослужить багато років Вам і Вашим онукам.

Виготовлення дерев’яних сходів. Вимоги.

Виробництво сходів вимагає деякі умови:

  1. порода деревини, розміри дерев’яних сходів. з’єднання її елементів повинні бути розраховані у відповідності з навантаженням на дану сходи;
  2. кількість та ширина сходових маршів, ширина проступи і висота підйому, конструкція проміжних майданчиків і сходів повинні забезпечувати безпеку при ходьбі по сходах з дерева ;
  3. Перила і балюстрада сходів з дерева повинні мати достатні розміри і надійне кріплення.

Виготовлення сходів з дерева ми розпочинаємо з розрахунку конструкції сходів. Кількість та ширина східців розраховується відповідно до розмірів місця установки. Ширина і товщина тятив сходи розраховується, виходячи з навантаження на дану сходи. Виготовлення сходів з дерева може бути можливо тільки після повного розрахунку всіх деталей у спеціалізованій комп’ютерній програмі, яка виключає всі неточності розрахунку. Потім креслення кожної деталі потрапляють в цех і починається виробництво сходів.

Дерев’яні сходи — Конструкція.

Конструктивним ознакою сходів є виконання кріплення ступенів. За цією ознакою дерев’яні сходи поділяються на:

  • дерев’яні сходи на тятивах. Щоб виготовити сходи такої конструкції ступені вставляють в пази на тятиві і притягують гвинтами.
  • дерев’яні сходи на опорах (косоурах). У таких сходах щаблі розташовуються на несучих балках-косоурах і в них не застосовуються подступенки. Тому дерев’яні сходи з різьбою на косоурах здається дуже легкою і прозорою.
  • підвісна сходи з дерева. У підвісних дерев’яних сходах щаблі підвішені на больцах, вони в свою чергу передають зусилля на поручень або на стельове перекриття.
  • сходи дерев’яні спеціального типу (гвинтові). Виготовити сходи такої конструкції досить трудомістким, тому вартість виготовлення сходів такого типу досить велика.

Всі елементи сходів виготовляються з деревини твердих порід, таких як дуб, ясен або бук. Плити повинні склеюватися по ширині. Завдяки цьому дошку «не веде» і вона не розтріскується. Сходи з дерева має бути виготовлена з добре просушеної деревини. Згідно будівельних норм вміст вологи в деревині має становити 9±3%. Застосування сухої деревини запобігає зміна геометрії елементів сходів.

Сходові поручні.

Сходові перила захищають від падіння в напрямку перпендикулярно сходового маршу і надають допомогу людині при підйомі або спуску. Перила сходів повинні бути узгодженими з іншими елементами дерев’яних сходів. Наприклад, якщо сходи з різьбою легка і прозора, то потрібно використовувати поручні і балясини невеликого розміру в діаметрі, а в другу чергу, з допомогою різьблених балясин та поручнів більшого розміру можна підкреслити елегантний зовнішній вигляд сходів, адже від цього залежить на скільки багато буде виглядати ваша різьблені дерев’яні сходи. Купити красиві різьблені стовпи і балясини для Вашої сходи Ви можете окремо. У нашому каталозі стовпів і балясин зможете замовити вподобані Вам моделі.

Короткий опис статті: сходи для дачі Виготовляємо дерев’яні сходи з різьбленими стовпами, балясинами, тятивами і т.д. швидко і якісно. Телефонуйте. Відповімо на всі Ваші питання по сходах.

Джерело: Дерев’яні сходи — різьблені стовпи, балясини.

Також ви можете прочитати