Деревяні сходи своїми руками, виготовлення сходів з дерева на

02.10.2015

Дерев’яні сходи своїми руками, виготовлення сходів з дерева на другий поверх для дачі і заміського будинку, розрахунок міжповерхових сходів, вибір конструкції, пристрій, установка і монтаж

Дерево – це, мабуть, самий домашній будівельний матеріал, який тільки можна уявити. І немає нічого дивного, що саме з деревини найчастіше виготовляються міжповерхові сходи для будинку. Якщо ви закінчуєте будівництво двоповерхового котеджу або хочете оновити наявний підьомний комплекс в будинку, неодмінно зверніть увагу на дерев’яні сходи на другий поверх. Вони довговічні і абсолютно безпечні. Конструкції з дерева дарують інтер’єру неповторний затишок і наповнюють кімнату приємним ароматом природи. А що ще потрібно для якісного відпочинку після робочого дня?

Дерев’яні сходи на другий поверх, вибір дерева міжповерхових сходів для дачі та будинки

Всі сходи діляться на прямі і поворотні. До перших належать маршові зразки. Зібрати вручну їх простіше всього, однак такі моделі займають багато місця, і тому підходять для просторих будинків. Найбільш компактними є поворотні конструкції. Вони представлені маршовими і гвинтовими дерев’яними сходами для дачі. У свою чергу серед класичних поворотних виділяють прямолінійні і криволінійні зразки з забіжними ступенями або проміжними майданчиками. Поворотні моделі відмінно економлять місце, особливо якщо це дерев’яні гвинтові сходи, але зробити самому їх досить складно.

Виготовлення сходів з дерева починається з вибору матеріалів. Самими довговічними і при цьому презентабельними породами деревини є дуб, бук, ясен, береза і сосна. Сходи з дуба самі красиві і міцні, але і найдорожчі. Якщо ви хочете заощадити, то рекомендуємо вибрати сосну або березу. Це недорогі, але в той же час пластичні і красиві породи.

Вирішите, чи буде ваш елемент інтер’єру з перилами або без, чи потрібні вам балясини. За своїм конструктивним особливостям вони повторюють силует підйомної стрічки. А ось матеріал необов’язково повинен копіювати фактуру основи і ступенів для міжповерхових сходів. Нерідко спиці і поручні виготовляють на замовлення з металу або скла, особливо красиво виглядають ковані елементи декору. Зробити ж дерев’яні перила своїми руками під силу кожному.

Розрахунок сходів з дерева, вибір конструкції, проектування і складання креслень

Щоб зрозуміти, як зробити сходи дерев’яні, необхідно розрахувати її розміри і зробити креслення майбутньої конструкції. В домашніх умовах підійде косоурная установка з подступенками, поручнями і балясинами. У даній статті ми розберемо процес створення класичного одномаршевого підйому без поворотів.

Для того щоб зробити правильний розрахунок дерев’яних сходів, необхідно знати основні нормативні параметри. Так, кут підйому сходового маршу в ідеалі має становити 45°, проте в обмежених обставинах можна зменшити його до 40-30°. Розрахувати довжину дерев’яних сходів для будинку нескладно. Для цього вам знадобиться шкільна формула з геометрії для розрахунку гіпотенузи в прямокутному трикутнику:

c = v(a 2 + b 2 ), де c – довжина бічних підстав, a – висота від підлоги до другого поверху, b – відстань від запланованої точки розташування першої сходинки до лінії другого поверху, спроектований на підлозі.

Короткий опис статті: сходи для дачі Як зробити дерев’яні сходи своїми руками для дачі та дому, розрахунок сходів з дерева. Вибір конструкції сходів, ступенів і матеріалу виготовлення. Фото сходи з дуба,дерев’яні сходи на другий поверх,розрахунок дерев’яних сходів,креслення,сходи з дерева для дому,дерев’яні гвинтові сходи для дачі,як зробити дерев’яні сходи своїми руками,виготовлення сходів,сходи,фото,фотографії

Джерело: Дерев’яні сходи своїми руками, виготовлення сходів з дерева на другий поверх для дачі і заміського будинку, розрахунок міжповерхових сходів, вибір конструкції, пристрій, установка і монтаж

Також ви можете прочитати