Дифузор з паличками . Купити наповнювач для дифузора

19.09.2015

Дифузори і ароматичні свічки

1480 руб.

Наш інтернет-магазин радий запропонувати одне з найбільш цікавих рішень для ароматизації повітря — дифузор з паличками і ефірними маслами. Це засіб наповнює повітря навколишнього простору чарівними нотками ароматами ефірних масел. Наповніть свій будинок цими ароматами Провансу: представлені у нас дифузори ефірних олій з паличками — справжня розкіш Франції.

Виберіть свій аромат з колекції Провансу і він подарує вам насолоду істинним пахощами у вашому домі. В залежності від вхідного до складу наповнювача ефірного масла для дифузора, атмосфера буде наповнятися спокоєм, умиротворенням або, навпаки, енергією і сонячними нотками.

Дифузор з дерев’яними паличками являє собою повністю безпечний і екологічно чистий спосіб ароматизації простору. Легкі аромати ефірних олій ненав’язливо наповнюють повітря в приміщенні і становлять особливу атмосферу.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити натуральний наповнювач для дифузора з будь-яким ароматом. Всі представлені у нас ефірні олії для дифузорів виробляються у Франції. Кожен наповнювач у вигляді ефірних масел для дифузора повністю натуральний і містить в собі безліч корисних властивостей.

Особливості використання дифузорів з паличками:

  • наповнювач з ефірних масел для дифузора потрібно вставити потрібну кількість дерев’яних паличок для того, щоб вони просочилися маслом.
  • Як тільки палички напитаются маслом, повітря поступово буде наповнюватись ароматом. Стійкість аромату збережеться протягом 2-4 місяців.
  • Для збільшення або зменшення інтенсивності потрібно просто міняти кількість паличок у флаконі з наповнювачем.

Якщо у вас виникли питання або ви хочете купити дифузори з паличками, зателефонуйте по телефону +7(903) 214-46-32 і наші менеджери з радістю проконсультують вас.

Короткий опис статті: насадок Le Provence — концептуальна косметика Провансу виробляє і продає дифузори з паличками, наповнювачі для дифузорів. Купити наповнювач або сам дифузор на сайті за низькими цінами

Джерело: Дифузор з паличками | Купити наповнювач для дифузора

Також ви можете прочитати