Дивертор для душової кабіни на 3 функції, перемикач

18.09.2015

Дивертор для душової кабіни на 3 функції — перемикач

Наш онлайн торговий центр і гарантійний центр, дає консультацію і продає запасні деталі, виконує повний спектр послуг пов’язаних з модульним і компонентним ремонтом по чудовою вартості. У нас весь розділ запасних комплектуючих до побутової техніки для кухні і дому, і ще модулі для ремонту великої домашньої техніки: запасні деталі для витяжки, запчастини для духовки і плити, запасні частини для кухонного комбайна, для бойлера, для душових кабін, для кондиціонерів, для посудомийних автомашин, для пральних автомашин, для мультиварок REDMOND і багатьох інших.

Спикок картриджів або деверторов з фото і розмірами.
Слово картридж описується словником іноземних слів

як патрон або заряд. Картридж це знімна частина, якогось механізму, яку можна поміняти. Відповідно картридж перемикання функцій у змішувачі — це знімна частина змішувача душової кабіни. яка відповідає за перемикання режимів подачі води в душовій кабіні.

Це пояснення я написав для тих, хто зовсім не має поняття. Можливо після того як зламалася ваша душова кабіна, вам поставили діагноз, потрібно міняти картридж. Щоб ви розуміли, про що говорить сантехнік .

Перемикач режимів – це механізм розподілу напрямку подачі води в змішувачі. Картридж складається з рухливих, що труться і притискних елементів. Барабан картриджа знаходиться в корпусі змішувача, з якого стирчить шток. З допомогою штока ми обертаємо механізм розподілу і направляємо подачу води на один з обраних режимів роботи кабіни.

В душовій кабіні найпоширенішими режимами роботи змішувача є верхній душ, ручна лійка, масажні форсунки поперекового і шийного відділу хребта, масаж стоп і налив води у ванну.

Знаючи структуру або пристрій картриджа перемикання режимів. можна відремонтувати картридж функцій на 5 положеньсамостійно. З чого ж складається картридж? Корпус або барабан картриджа виконаний з пластика. Має круглу форму, нижня частина з отворами кріпиться за допомогою засувки.

В отвори вставляються ущільнювальні кільця, цими кільцями картридж притискається до внутрішньої частини патрона, в якому він кріпиться притискної гайкою. Всередині барабана є два керамічних диска щільно скріплених між собою. Завдяки спеціальній технології полірування керамічних дисків всередині картриджа, вони притискаються настільки щільно, що не пропускають воду, подающуюся під тиском в змішувач.

Нижній керамічний диск щільно притиснутий до нижній кришці корпусу картриджа за допомогою тих же ущільнювальних кілець, про яких йшлося в описі корпуса картриджа. До верхнього диска за допомогою спеціальних отворів або пазів кріпиться пластикова каретка, в яку з іншого боку вставляється шток. З допомогою штока ми повертаємо каретку, яка крутить диск з отворами. Таким чином, змінюючи положення отворів, ми направляємо потік води з одного споживача на іншу.

Щоб зафіксувати картридж в одному положенні, в каретці є притискної кулька, який з допомогою пружини фіксує положення саме на тому режимі, який ви обрали. У місці з’єднання штока і корпусу на шток одягаються два маленьких ущільнювальних кільця, які не дозволять воді проникнути назовні через цей отвір. Тепер можна перейти до питання про види існуючих картриджів.

Види картриджів перемикання режимів для душової кабіни

Картриджі мають різні розміри барабана. Розмір залежить від виробника картриджа. Також картриджі можуть мати різну довжину штока. Цей параметр залежить від виробу, в якому він застосовується. Діна штока прямо пропорційна глибині, на якій встановлений змішувач або перемикач функцій.

Картриджі діляться на кількість режимів або функцій, для яких вони призначені. У душових кабінах зустрічаються картриджі на 3 положення. на 4 положення. на п’ять функцій або ж картридж на 6 функцій. Картриджі для змішувача можна купити в нашому інтернет-магазині запчастин .

Дивертор для душової кабіни на 3 функції — перемикач на 3 функції потрібен для розподілу води в душовій кабіні, на ручну лійку душу, тропічний душ і спинний масаж за допомогою форсунок. Дивертор, картридж — частина змішувача, призначений для перемикання води на різні положення в душовій кабіні або гідромасажній ванні. Дивертор дозволяє об’єднувати в одній кабіні кілька додаткових функцій. Керамічний картридж, вбудовується в змішувач душової кабіни. Дивертор — керамічний картридж для душової кабіни на 3 положення вбудовується в змішувач для душової кабіни.

Якщо серед представлених запчастин для душових кабін і запчастин до гідромасажним ванн ви не знайшли що підходять вам, то ви можете відправити по емайлу фотографію необхідної вам et через форму зворотного зв’язку на нашому сайті. Найближчим часом ми зв’яжемося з вами і постараємося допомогти.

Будь-які запчастини для душових кабін і запчастини для гідромасажних ванн є в наявності, так само у нас можна замовити будь-які запчастини для душових кабін і гідромасажних ванн, більш детально ви можете дізнатися у наших менеджерів, зателефонувавши по телефону.

Особливості змішувачів для ванни і душа

Вилив

Він може бути як фіксованими, так і поворотним. Крім цього, його довжина також буває різною. При виборі конкретної моделі потрібно орієнтуватися як на розміри ванни, так і на місце установки змішувача.

Перемикач режимів

Перемикачі ванна – душ є практично на всіх моделях, однак його виконання буває різним. Слід орієнтуватися, в першу чергу, на зручність користування цим регулятором. Деякі елітні моделі мають електронне управління, проте це вже на любителя. Слід розуміти, що чим простіше влаштований якийсь «механізм», тим менше ймовірність його поломки.Так само можлива установка на ванну Неон Австрія .

Спосіб установки

Тут зустрічаються різні варіанти кріплення змішувачів. Традиційне місце установки – на стіні. Останнім часом випускаються вироби, призначені для монтажу безпосередньо на бортик акрилової ванни. Якщо при оформленні ванної кімнати обладнаний бортик з плитки, то можна встановлювати і на нього. В цьому випадку доцільно використовувати приладдя для вертикальної установки. Підбір комплектуючих слід робити, враховуючи всі «розміри» в місці передбачуваного кріплення змішувача. Іншими словами, потрібен індивідуальний підхід.

Фахівці радять у таких випадках всі купувати від одного виробника. Відомо, що за кордоном кожна велика компанія має свої власні стандарти, і за деякими позиціями вони можуть не збігатися, наприклад в різьбі. Може вийти так, що для встановлення купленого змішувача доведеться ще шукати і відповідні перехідники.

Слід враховувати і відстань від торцевого борту ванни до стіни. Якщо воно маленьке (менше 15 см), то відмінно підійде вилив без повороту. До речі, така модель більш надійна, оскільки відсутній сам поворотний механізм. Прокладка, що знаходиться в цьому місці, досить швидко зношується від частих поворотів виливу, і за його трубці починає текти вода. Отже, потрібен ремонт.

Тип змішувача

Основних типів змішувачів для ванни/душа розрізняють три: з термостатом, одноважільні та (звичні) двохвентильні.

Термостати досить зручні. так як дають воду тієї температури, яка виставлена користувачем. Відпадає необхідність крутити вентилі, щоб домогтися бажаного результату.

Одноважільні прості в управлінні, проте їх слабке місце – картридж. Як його вибрати – окрема розмова. Варто лише згадати, що якщо вода без домішок великих частинок (або після фільтру), то краще, щоб він був керамічним.

Двохвентильні дозволяють більш ощадливо витрачати воду. Це актуально, якщо в квартирі стоїть прилад обліку. Більш надійні моделі – з керамічної кран-буксой.

Всі можливі питання стосовно купівлі модулів або продукту, його тех. даних, комплектації, у Вас з’явилася можливість з’ясувати у менеджерів нашого торгового центру: зателефонувавши чи написавши в онлайн підтримку.

Ми турбуємося про наших клієнтів. Безпосередньо в наслідок цього наш торговий центр дає доставку по всій Україні в кожне місто комфортними для Вас кур’єрськими службами доставки. Завдання нашої фірми забезпечуванню проф. високоякісного та швидкого обслуговування. Будь-який Замовник приходить до нас зі своїми викликів і побажаннями. Наша мета – втілити їх і приділити увагу кожному Відвідувачу. При придбанні запасних частин або ж домашньої техніки в нашому торговому центрі ми надаємо консультацію по установці, налаштуванні тієї або іншої побутової техніки або запчастин. У разі не задоволення клієнта по даній консультації, ми можемо запропонувати Вам тлумачних сервісних інженерів які в найкоротші строки усувати всі ваші проблеми, ми зацікавлені в тому, щоб до нас клієнт прийшов не один раз,а щоб він залишився нашим постійним клієнтом..

В повному або частковому асортименті нашого інтернет магазину присутні різні запчастини і модулі. які Ви можете купити з доставкою.

Немає питань і відповідей по цьому продукту.

Короткий опис статті: ванна з душовою кабіною Дивертор для душової кабіни на 3 функції — перемикач Дивертор, душовою ,кабіни, 3 ,функції , перемикач,запчастини , душових ,кабін, гідромасажних ванн

Джерело: Дивертор для душової кабіни на 3 функції — перемикач

Також ви можете прочитати