Дизайн будинку всередині фото

11.09.2015

Дизайн будинку в Барселоні

Іноді самі незвичайні поєднання в інтер’єрі дають найкращий результат. Прекрасним прикладом тому служить цей чудовий будинок в Барселоні. Дизайн будинку всередині (фото вище) незвичайний і дивний. Два, здавалося б, суперечливих стилю прекрасно злилися в одне ціле. Рожевий колір дивана у вітальні притягує погляд. Колір фуксії, такий яскравий і глибокий чудово поєднується з ніжним молочним відтінком.

Замість горища відсутність перекриттів і другий світ. Господарі хотіли внести в будинок відкритий простір з відсутністю перегородок. Так само вони хотіли приділити особливу увагу таким рисам будинку, як цегляні стіни і дерев’яні стельові балки. Дизайн будинку всередині — це суміш старого стилю з провінційним сучасним. Незважаючи на холодність промислових конструкцій, будинок наповнений теплою і затишною атмосферою.


На кухні хромована меблі ідеально вписалася в конструкцію другого поверху і сходи. Рожевий холодильник у стилі 1950-х років (фото вище) просто чудовий і підтримує ретро спрямованість інших приміщень з’єднуючи весь дизайн будинку воєдино.
Вийшла досить сучасна дворівнева квартира-студія. Навіть із спальні можна спостерігати, що ж відбувається у вітальні. У всьому будинку є як сучасні штрихи, такі як столики з ІКЕІ поруч з кутовим диваном у вітальні, так і колекційні предмети, наприклад, потерті меблі у стилі шеббі шик в спальні або старий холодильник на кухні.

Короткий опис статті: дизайн будинків Чудовий будинок в Барселоні. Дизайн будинку всередині (фото вище) незвичайний і дивний. Два, здавалося б, суперечливих стилю прекрасно злилися в одне ціле. дизайн будинку всередині фото,друге світло,будинок,інтер’єр

Джерело: Дизайн будинку всередині фото

Також ви можете прочитати