Дизайн будинку зовні

24.07.2015

Екстер’єр – перше враження про будинок

Кажуть, що перше враження – це найважливіше враження, і ця фраза відноситься і до будинків теж. Може старий, занедбаний і понурий будинок виглядати привабливо? Навряд чи. А все тому, що екстер’єр будинку справляє найперше враження про нього. Дуже багато домовласники витрачають величезні суми на дизайн будинку зсередини, але не хочуть звертати увагу на дизайн будинку зовні.

dyzayn-budynkiv-dyvytysya

Як і інтер’єр, екстер’єр дуже важливий у загальному дизайні будівлі. Це як дві сторони однієї монети. Тому дуже важливо, щоб зовнішня частина будинку виглядала привабливо. Гарний екстер’єр надає всьому будинку додатковий стиль і зовнішню привабливість. При плануванні екстер’єру будинку потрібно врахувати дуже багато деталей. У цій статті ми розкриємо деякі з них.

Дизайн екстер’єру будинки

• Так як гаражні ворота грають дуже важливу роль в екстер’єрі будинку, встановлювати їх потрібно дуже акуратно. Ще до встановлення воріт необхідно закінчити роботи зі встановлення статі і стінових плит.

• Штукатурка і сайдинг – це теж дуже важливі елементи зовнішнього вигляду будинку. Якщо Ви хочете прикрасити частина будинку каменем або цеглою, зробіть це до того, як будете наносити штукатурки або встановлювати сайдинг. Крім того, стиль і колір сайдинга і цегли повинні доповнювати один одного.

• Сайдинг допомагає поліпшити зовнішність будинку, а також надає величезний вплив на вартість нерухомості. Він дуже важливий ще й тому, що захищає конструкцію від вологи, вітру та інших атмосферних явищ.

• Дуже часто в якості зовнішньої обробки будинку використовується штукатурка. Її практичність, довговічність, низька ціна і невибагливість є основними перевагами у всіх типах клімату – вологому, сухому, жаркому або холодному. Однак перед нанесенням штукатурки необхідно враховувати тип поверхні, на яку її наносять. Способи нанесення будуть відрізнятися.

• Після того, як ділянка навколо будинку розрівняли, потрібно починати роботу над під’їзними доріжками і стежками. Не розташовуйте стежки занадто близько до фундаменту будинку, щоб не допустити появи тріщин у фундаменті. Покрити стежки і доріжки можна тротуарною плиткою, щебенем, або асфальтом.

• Після установки сайдинга можна приступати до будівництва дерев’яного настилу. Декінг можна вибрати найрізноманітніший, але перевагу краще віддати композитної терасної дошки, що дуже невибаглива у використанні.

• Якщо тераса знаходиться хоча б півметра над землею, не забудьте зробити поручні.

Короткий опис статті: дизайн будинків Дизайн екстер’єру будинку і присадибної ділянки. Екстер’єр будинку. Дизайн екстер’єру.

Джерело: Дизайн будинку зовні

Також ви можете прочитати