Дизайн інтерєру заміського будинку (котеджу)

11.10.2015

Дизайн будинків і котеджів

Не є новиною той факт, що в красивому будинку, і жити приємно. Стільки ж уваги, скільки приділяється надійності фундаменту, має бути приділена і зовнішньої естетики будови. Сьогодні архітектура і дизайн будинків актуальні, як ніколи. Якщо ви звертаєтеся в будівельну фірму для того, щоб фахівці звели будинок вашої мрії, не зайвим буде і підшукати організацію, яка б займалася дизайном двору приватного будинку. Дуже важливо, щоб це були дві різні компанії, як відомо, неможливо бути висококласним фахівцем у всьому.


Малюнок 1.1 — Ескізний малюнок інтер’єру.

В першу чергу, дизайн дачного будинку повинен бути відмінним від інших подібних будівель, а інакше ідея задуму зводиться на немає. Важливо відзначити, що дизайн дерев’яного будинку не терпить поспіху і суєти, кожна деталь і елемент декору повинні бути продумані до найдрібніших подробицях, так як від якості кожної складової залежить кінцевий результат. Яким повинен бути дизайн будинку? Насамперед, обмовимося на предмет того, що тут немає яких би то не було меж або правил, все, що душа забажає.

Не останнє значення відіграє й навколишнє середовище, в якому знаходиться будинок. Якщо це гірська місцевість, то дизайн може мати відгомони давньоруської хати в сучасному її виконанні. Якщо будова знаходиться поблизу лісу, то доречною буде обробка, яка додасть будинку риси багатого російського терема. Напрямів може бути скільки завгодно.

Для того, щоб конкретніше визначитися з тим, який зовнішній вигляд ви б хотіли надати будинку, зверніть увагу на дизайн будинку в картинках (див. рис. 1.1-1.5). Мода диктує свої умови, але сьогодні абсолютно немає необхідності цілком і повністю потурати їй. Хочете, щоб ваш заміський будинок виглядав палацом? Скажіть про це дизайнера, і він разом з вами створить шедевр, який одразу ж буде втілений в життя. Правильний підхід до дизайну проекту котеджу, гарантує, що в кінцевому підсумку, будинок буде виглядати саме так, як малювала вам ваша уява.


Малюнок 1.5 — Ескіз спальні

Естетичний дизайн інтер’єру будинків і котеджів

Пригадайте ситуації коли, прийшовши в гості до знайомих або близьким людям, ви з білою заздрістю оглядали всю ту красу, яку представляв собою інтер’єр будинку. Кожна наступна кімната була відмінна від попередньої. І ви неодмінно загорялися бажанням навести у себе таку ж красу. Але не поспішайте копіювати ідеї, хіба у вас не стане фантазії на те, щоб створити щось унікальне і оригінальне? Питання більшою мірою риторичне.

Від того, яким буде дизайн будинку всередині, залежить затишок і комфорт мешканців. Тут доречно відсунути на другий план загальноприйняті канони і вивільнити свою фантазію. Перш за все, пам’ятайте, що в будь-якій кімнаті повинен бути смисловий центр, буде це камін у вітальні або балкон в залі — справа ваша, тільки акцентувати особливу увагу на чому б то ні було, необхідно.

Так само, як і дизайн будинку зовні, внутрішня обробка вимагає кваліфікованого підходу, якщо досвіду в цій справі небагато, то краще звернутися за допомогою до фахівців. Пам’ятайте, що дизайн будинку своїми руками може кардинальним чином відрізняється від первинної задумки, а тому краще потренуватися або ж запитати поради у людей, які вже виконували подібні маніпуляції з інтер’єром.

Сучасний дизайн інтер’єру будинку може бути насичена будь-якими кольорами і відтінками, відкиньте практичність на другий план, хочете, щоб стіни були фіолетового кольору — зробіть це. Зрештою, вам тут жити. Якщо простір дозволяє, експериментуйте з різними варіаціями постановки меблів, від цього дизайн будинків і котеджів тільки виграє. У тому випадку, коли корисна площа обмежена, а ідей просто не злічити, дизайн інтер’єру заміського будинку може підкреслити меблі-трансформер.


Фото 1.9

Як би там не було, але фантазія і не стандартний підхід у цьому питанні вітаються. Унікальний дизайн фасадів будинків стане предметом заздрості сусідів по дачі.


Фото 1.10

Дизайн фасадів, дворів і ділянок в будинках і котеджах

Для того щоб дизайн фасаду заміського будинку виглядав самобутньо і естетично, використовується ряд технік, сюди відносяться: портали, ордери, колони, карнизи, балясини, пілястри. Який би варіант не був обраний, його професійне виконання дозволить вигідно виділити саме ваш будинок із загального масиву будівель. Сьогодні дизайн заміського будинку увійшов в ранг культу, при бажанні може бути перекопирован до найдрібніших подробиць стиль 14 або 15-го століття.

Особливої уваги вимагає дизайн ганку будинку, це може бути напівкруглий елемент з витими поручнями, стилізованими під епоху середньовіччя. Найчастіше, при загальному погляді на будинок або котедж, кидається в очі дизайн даху будинку. Незважаючи на тип покрівлі, «цукерку» можна зробити з будь-якого даху. Модернізована дах буде мати не тільки зовнішню привабливість, але і практичність, яка полягає в захисті від негоди.

Що включає дизайн інтер’єру котеджу. Окрема увага має приділятися кожній кімнаті, і в залежності від того, кухня це або вітальня, акцентувати увагу на якомусь одному предметі, щоб додати інтер’єру завершеності.

Часто, дизайн фасадів котеджів зобов’язаний своєю унікальністю гіпсу. З його допомогою втілюються самі неймовірні ліплення та архітектурні ідеї. Немає необхідності повторювати зовнішній дизайн котеджу, який припадає на фасад та інші елементи обробки, в процесі облагородження внутрішньої частини будинку. Це цілком можуть бути два абсолютно відокремлених стилю. Так, можливі ситуації, коли зовнішній дизайн приватного будинку стилізований під старовинний замок, а заходячи всередину, ви поражаетесь ультрасовременному інтер’єру.

Замовляючи дизайн ландшафту заміського будинку, мало лише вибудувати в голові всі те, що б ви хотіли бачити на своїй присадибній ділянці, потрібно вміти донести цю інформацію дизайнеру. Будь-яка ідея починається з ескізу, тому дизайн проекту будинку грає визначальне значення в успішності кінцевого результату. Розробляється окремо кожен елемент, так дизайн сходів в будинку повинен бути не тільки унікальним, але й практичним в силу того, щоб не завдати шкоди своєму здоров’ю, піднімаючись нехай і красивою, але не зовсім зручною сходах.

Професійний дизайн ділянки заміського будинку враховує все, що може вплинути на загальну картинку.

Короткий опис статті: дизайн будинків

Джерело: Дизайн інтер’єру заміського будинку (котеджу)

Також ви можете прочитати