Договір підряду на електромонтажні роботи, завантажити зразок, бланк.

26.09.2015

Договір підряду на електромонтажні роботи

Договір підряду на електромонтажні роботи укладають громадяни або організації з фізичними або юридичними особами.

При підготовці договору потрібно особливу увагу приділяти ретельній розробці технічного завдання, яке оформляють окремим додатком.

Ще радиться оформляти особливим додатком до договору кошторис за видами виконуваних робіт. Це дасть можливість заощадити на сплаті робіт, які оплачуються за фактично виконаним обсягам, які вказані в акті виконаних робіт, і можуть бути менше, ніж визначені кошторисом. Договір повинен обов’язково містити точно прописані терміни закінчення і початку робіт.

У договорі необхідно обов’язково передбачати відшкодування підрядником витрат, які можуть з’явитися при випадкової загибелі об’єкта з його вини протягом проведення електромонтажних робіт. У ситуації, коли псування об’єкта відбувається з вини замовника, підрядник може отримати оплату за сторонами обсяг робіт, виконаний на момент події. Після підписання акта виконаних робіт зазначений ризик переходить на замовника.

Обов’язки замовника і підрядника індивідуально прописуються для кожного об’єкта. Все ж потрібно ретельно підійти до їх планування.

У договорі обов’язково вказується термін гарантії на роботи, які підрядник справляв на об’єкті. Протягом зазначеного строку виконавець повинен усувати неполадки, не пов’язані з втручанням персоналу і замовника в роботу комунікацій.

По закінченню робіт оформляють акт виконаних робіт. Він є невід’ємним елементом договору підряду на електромонтажні роботи та основою для завершення взаєморозрахунків. При наявності зауважень складають претензійний (рекламаційний) двосторонній акт, який встановлюють терміни усунення недоліків, які виявлені при здачі роботи.

Зразок договору підряду на електромонтажні роботи

Договір підряду на електромонтажні роботи — угода, відповідно з яким підрядник (одна сторона) зобов’язується виконати за завданням замовника (іншого боку) певну роботу і здати її результат замовнику, а останній повинен прийняти результат роботи і його оплатити.

Короткий опис статті: зразок договору на електромонтажні роботи Договір підряду на електромонтажні роботи — угода, відповідно з яким підрядник (одна сторона) зобов’язується виконати за завданням замовника (інший

Джерело: Договір підряду на електромонтажні роботи — завантажити зразок, бланк. Приклад форми шаблону

Також ви можете прочитати