Душ на дачі своїми руками з полікарбонату монтаж саморобної душової

01.10.2015

Як побудувати душ на дачі своїми руками з полікарбонату?

Душ на дачі своїми руками

Одним з важливих елементів комфортного перебування на дачі є душ. На жаль, не кожен господар дачної ділянки може похвалитися наявністю дачного душа, де можна освіжитись у спекотний полудень, отримавши заряд чудових емоцій і бадьорості. Але цей недолік можна виправити, можна побудувати душ на дачі своїми руками з полікарбонату. Це практично унікальний матеріал, який сьогодні неймовірно популярний в самих різних сферах життя і діяльності людства.

Особливості полікарбонату

Полікарбонат — новий вид матеріалу для будівництва, виготовлений з гранул методом екструзії. Завдяки цій технології полікарбонат отримує властивість при затвердінні зберігати вихідні характеристики. Сформований у вигляді монолітних або стільникових листів матеріал не вибагливий у догляді, екологічно чистий, стійкий до агресивних речовин, різних видів опадів і різних погодних умов. Але це далеко не все, оскільки полікарбонат має масу позитивних властивостей:

  • пластичність матеріалу, що дозволяє створити спорудження будь-яких форм;
  • термостійкість, завдяки чому побудована душова кабіна своїми руками з полікарбонату збереже свої властивості і зовнішній вигляд як при +120 °С, так і при -40 °С;
  • по міцності полікарбонатні листи набагато перевершують скло, тому легко переносять будь-які природні і не лише катаклізми. Але навіть якщо вони і розбиваються, що трапляється вкрай рідко, то при цьому не виникає безліч дрібних осколків;
  • легкість, полікарбонат важить більше ніж у шість разів менше скла. Це властивість спрощує монтажні роботи будь-якої складності і дозволяє створювати споруди, які важать дуже мало;
  • завдяки повітрю, яке знаходиться всередині порожнин стільникового полікарбонату, цей вид матеріалу має високі тепло — і звукоізоляційні характеристики.

Монтаж душа своїми руками

Монтаж душа

Як і для садового туалету з полікарбонату. перш ніж розпочати будівельні роботи по зведенню душа на дачі, потрібно вибрати місце на ділянці, яке цілий день освітлюється сонцем, приховане від чужих очей і захищене від вітру. Краще, щоб воно знаходилося на височині, що забезпечить хороший стік води. Потім потрібно визначитися, це буде легкий душ для літа, або ж ґрунтовне споруда на фундаменті, обладнане підігрівом.

Розробка проекту

У Мережі є багато порад щодо того, як будувати самому літній душ для дачі з полікарбонату. тільки часто питання проектування не згадується, а це дуже важливо, оскільки всі роботи по зведенню будівлі набагато полегшить елементарний схематичний креслення:

  1. Параметри саморобної душової кабіни з полікарбонату залежать тільки від бажань її господарів, звичайно, занадто великий душ — це надмірність, але і бути дуже маленьким він не повинен. Потрібно, щоб найвищий чоловік у сім’ї міг підняти руки і нахилитися вільно. Розмір споруди приблизно може бути висотою біля 2,5 м, а ширина-довжина 1?1,5 м. Роздягальню можна зробити трохи менше.
  2. Розробляючи план будівництва душовою, потрібно враховувати джерело забору води та місце зливу. При будівництві капітальної споруди потрібно вирішити, як буде підводитися до неї електрика.

Облаштування

Зведення конструкції

При зведенні капітальної споруди на обраному місці виконується розмітка і на кутах майбутньої споруди встановлюються стовпи з дерева.

Корисно знати: при будівництві дачного душа з полікарбонату дерево служило довго в умовах високої вологості, його потрібно заздалегідь підготувати, обробивши засобом, що оберігає його від вологи, а так само антисептиком.

Наступний етап — складання металевого каркаса. Щоб заощадити час, можна купити вже готові деталі, які на місці залишається тільки скріпити довгими болтами. У нижній частині основи монтується основа для встановлення підлог.

Потім на стовпах з дерева потрібно прикріпити укоси, які і стануть опорою для лаг. Щоб вода виходила в дренажну систему, самі лаги укладаються з інтервалом. Але подібне рішення принесе незручності, в холодну вітряну погоду щілин буде відчувається, тому краще спорудити трубу для відведення води з підлоги.

Якщо душ планується побудувати з роздягальнею і додатковими відсіками, то їх потрібно відокремлювати невисоким порогом, щоб вода не проникала і туди.Важлива деталь конструкції — двері. Щоб вона не набрякала від вологи і могла щільно закриватися, можна використовувати накладної утеплювач, завдяки чому двері не буде клинить, і тепло буде зберігатися всередині кабінки.

Утеплення

Щоб можна було користуватися душем і ранньою весною і восени її потрібно утеплити. Зробити це дуже просто, в порожнинах між каркасами нудно прокласти пінополістирол і закрити його перешкоджає проникненню пари і вологи плівкою. Якщо є бажання, внутрішні поверхні можна обробити вологостійким матеріалів. Це може бути клейонка або будь-який інший подібний матеріал — вибір залежить від смаку і платоспроможності господаря, який зводить душ на дачі. Кріпиться оздоблення степлером.

Короткий опис статті: душова кабіна для дачі Душ на дачі своїми руками з полікарбонату зводиться на обраному ділянці, який… Щоб побудувати душову кабіну з полікарбонату своїми руками потрібно… душ дача своїми руками полікарбонату душова кабіна

Джерело: Душ на дачі своїми руками з полікарбонату — монтаж саморобної душової кабіни

Також ви можете прочитати