Душова кабіна з сауною

18.09.2015

Душова кабіна з сауною

Відвідування сауни регулярно доступно не всім, це обумовлено банальною нестачею часу. Отримати доступ до сауни у власній квартирі можна, купивши душову кабіну з сауною. Душова кабіна з сауною не вимагає зведення цієї кам’янки і оснащена електричною піччю. Відмінність даного виду душових кабін від кабін з турецькою лазнею полягає в тому, що в душовій кабіні з сауною паритися можна сухим паром. душовій кабіні з сауною підтримується температура в межах 60-120 градусів за Цельсієм.

Душова кабіна з сауною має наступну конструкцію: власне відсік для душу з гідромасажем і ізольована кабіна, яка обшита деревом. Для обшивки можуть застосовуватися скандинавська ялина, сосна, кедр. У зарубіжних моделях може бути використаний такий дорогий матеріал для обшивки окремих частин кабін, як африканський дуб. Основними властивостями цього виду деревини є висока щільність і низька теплопровідність. Душова кабіна з сауною. як правило, обладнана різноманітними дрібницями, які забезпечують комфортність процесу миття. Наприклад, вона може бути обладнана термометром, гігрометром і навіть радіоприймачем. Крім того, подібні кабіни можуть бути також обладнані такими корисними функціями, як ароматерапія і інгаляція.

Як і звичайна душова кабіна. вона складається з наступних елементів: піддон, дверцята та стінки. Для виготовлення піддону кабіни можуть бути застосовані такі матеріали, як сталь, акрил, композитні матеріали. З зовнішньої сторони кабіну облицьовують за допомогою акрилу будь-якого кольору. Дверки кабіни щільно закриваються, що дозволяє утримувати тепло всередині кабіни. Звичайно, душова кабіна з сауною — це не повноцінна фінська сауна, проте в домашніх умовах такий варіант оптимальний.

Короткий опис статті: душова кабіна з сауною Душова кабіна з сауною і турецькою лазнею, проста душова кабіна, гідромасажна душова кабіна і комплектуючі для душових кабін продається в інтернет-магазин «РІК-ШОП». Душові кабіни в Санкт-Петербурзі. душова кабіна з сауною

Джерело: Душова кабіна з сауною

Також ви можете прочитати