Душова кабіна з склоблоків

21.09.2015

Душова кабіна з склоблоків

Душова кабіна з склоблоків
Додано в Сантехніка. Будівельні та оздоблювальні матеріали Душова кабіна з склоблоків
Мітки: душові кабіни. склоблоки

Установка душової кабіни — рішення практичне і раціональне. По-перше, більшість людей в якості водної процедури віддає перевагу саме душ. По-друге, у ванній хочеться розмістити і пральну машину, і раковину, і якщо її розміри обмежені, то душова кабіна — очевидний і простий вихід.

Переваги склоблоків

Варіантів улаштування душової кабіни є декілька: це і моноблок, і просто непромокаємий фіранка, але найбільш цікавим і економним рішенням буде душова кабіна з склоблоків.

За своєю будовою склоблоки — це скляні кубики, сплюснуте з боків. Усередині вони порожні, тому добре зберігають тепло. Виглядають склоблоки досить красиво і різноманітно: вони бувають матові і прозорі, гладкі і рифлені, звичайні та кольорові.

Душова кабіна з склоблоків

Є навіть т. зв. інтер’єрні склоблоки, всередині яких можуть бути корали, черепашки або екзотичні рибки. Душова кабіна з таких оригінальних блоків перетворить вашу ванну, і ранковий душ підніме вам настрій на весь день.

Як бачите, різноманітність форм, кольорів і фактур дозволяє підійти до будівництва душової кабіни творчо, комбінуючи і матові напівпрозорі, кольорові та інтер’єрні склоблоки, розставляючи акценти і втілюючи різні художні задуми.

Де краще розташувати душову кабіну з склоблоків

Перед тим, як братися за установку душової кабіни, треба вирішити питання про її конструкції і розташування.

найочевидніший варіант — встановити кабіну в кутку ванної кімнати. У цьому випадку дві стіни кабіни вже готові — це стіни вашої ванної кімнати. Вам залишається тільки добудувати відсутні дві або навіть одну стіну. Наприклад, можна побудувати напівкруглу стіну або повторити форму піддону.

Якщо геометрія вашого приміщення дозволяє, можна встановити душову на місці старої ванни. Тоді труби водопроводу і каналізації вже на місці. Якщо вони старі або просто викликають сумніви, краще відразу замінити.

Варіанти влаштування підлоги

Підлогу для душової кабіни може бути двох видів: акриловий піддон або підлогу, облицьований керамічною плиткою і обладнаний зливом. Установка піддону загрожує додатковими витратами.

У разі підлоги, покритої плиткою, можна зробити невеликий бортик по периметру кімнати, щоб вода не витікала в ванну під час прийому душу.

Душова кабіна з склоблоків

Монтаж склоблоків

В залежності від форми стіни можна використовувати різні блоки. Для прямої стіни підійдуть стандартні склоблоки, а для напівкруглої або зігнутої краще використовувати половинчасті блоки, з їх допомогою можна будувати самі круті вигини.

Для душової кабіни краще використовувати матові або напівпрозорі склоблоки по всім зрозумілої причини.

Кладуть склоблоки на клей для плитки або звичайний цементний розчин. Межблочное простір в естетичних цілях обробляють затіркою для швів, а стики між склоблоками і стінами ванної кімнати обробляють герметиком.

Якщо ви плануєте повісити на вашу стіну умивальник або шафа, про це варто подбати під час кладки. На потрібній висоті черговий шов робиться товщі — до 1 див. В розчин відразу закладають дюбеля, щоб не свердлити стіну потім.

Також існують системи для монтажу типу Lux Prof, що дозволяють обійтися без розчину і навіть розбирати і переробляти кладку.

Двері для душової кабіни

Тут теж є варіанти: можна навісити натуральну двері, а можна обійтися непромокаючої портьєрою. Двері зручніше, але дорожче і займає простір. Портьєра дешевше, але з нею не так затишно. Портьєру, правда, можна змінювати. Вирішувати вам.

Досить цікавий варіант — скляні двері для ванної, матова або прозора. Такі двері не утворює гострих осколків, коли розбивається. Також її легко мити, і вона не вбирає вологу.

Портьєри надають широкі можливості вибору кольорів і малюнків, вони також легко миються і, в разі чого, легко змінюються на нові, благо коштують портьєри недорого.

Догляд за склоблоками

Догляд за душовою кабінкою з склоблоків максимально простий і легкий. Склоблоки миються будь-яким миючим засобом, окрім абразивного. До того ж, скло не вбирає вологу і запахи, не міняє колір і не псуватися. Якщо шви і місця примикання оброблені правильно, ніяких проблем з доглядом за такий кабінкою не буде.

Душова кабіна з склоблоків — вигідне й мудре рішення. Адже така кабінка довговічна, легка в обслуговуванні і практична. Крім того, вона досить затишна і добре зберігає тепло. Різноманітність кольорів і фактур допоможе втілити ваші творчі ідеї, а дешевизна матеріалу і простота монтажу дозволяють рекомендувати цей варіант всім, хто налаштувався на ремонт і шукає найбільш вдалі рішення.

Share the post «Душова кабіна з склоблоків»

Короткий опис статті: душові кабіни китай

Джерело: Душова кабіна з склоблоків

Також ви можете прочитати