Душові бокси, гідромасажні бокси, гідробокси купити, BUDMAGAZIN.

27.09.2015

Душові бокси

Душові бокси (гідробокс або гідромасажні бокси) являють собою універсальне рішення для ванної кімнати, це повноцінна душова кабіна з функцією гідромасажу. Вони не займають багато місця, але пропонують багату функціональність. Найчастіше гідромасажні бокси комплектують парогенератором, глибоким піддоном, комп’ютером, який керує радіо-і телефонним зв’язком (ви можете собі дозволити розмовляти по телефону, не виходячи з гідробоксу). Глибокий піддон може використовувати як невелика ванна, особливо це оцінять маленькі діти.

Гідромасажні бокси йдуть в комплекті з дахом і задніми стінками (вони можуть бути як із пластику, так і з ударостійкого скла), а також з двома розсувними дверцятами. Душові бокси можуть комплектоватся гідромасажними форсунками, масажем ніг, комп’ютерної панеллю управління, вентиляцією, СD, радіо, сидінням, полицями, полотенцедержатель, підсвічуванням і т. д. Скло, яке застосовується при виробництві гідробоксів, є загартованим і відповідно безпечним.

Гідромасажні бокси можуть бути успішно використані як у середніх, так і малих ванних кімнатах, основні розміри це розміри душової кабіни — 90х90, 100х100, 120х120см, але є ще особливий тип гідромасажних боксів виконаний у вигляді надбудови над ванною, в результаті ви отримуєте повноцінну ванну з усіма плюсами душового боксу.

Душовою бокс допоможе вам відчути гармонію, яка додасть внутрішню рівновагу і спокій. Очистить Ваш розум і тіло. Сприяє тому, щоб Ви стали ще сильніше і здоровіше. Сучасна ванна кімната вже не є лише місцем для гігієнічних процедур. Все частіше вона має композиційні виділені зони для відпочинку.

Як правильно вибрати душовий бокс?

На ринку багато різних виробників і їх все можна розділити на дві групи.

Короткий опис статті: душова кабіна з сауною Інтернет-магазин будматеріалів BUDMAGAZIN.com.ua. пропонує: Душові бокси, гідромасажні бокси, гідробокси. Низька ціна!!! Доставка. тел. (044) 331-45-64, 331-75-57

Джерело: Душові бокси, гідромасажні бокси, гідробокси купити — BUDMAGAZIN.com.ua

Також ви можете прочитати