Душові кабіни 100х100 див

04.10.2015

Душові кабіни 100х100 см

Душова кабіна 100х100 см — це ідеальний баланс між функціональністю і ціною. Але в кількості пропонованих на ринку моделей неважко заплутатися. Так як же вибрати найбільш підходящу для вас?

Для початку варто визначитися з виробником, який не тільки гарантує якість свого товару, а й дає гарантію (часто до 5 років). Далі — звернути свій погляд на дизайн і кількість пропонованих опцій.

Розміри душової кабіни дозволяють з комфортом приймати душ людям навіть крупної комплекції. Цьому допомагають і додаткові опції: гідромасаж (шия, поперек, ноги отримують незабутню насолоду), турецька лазня і фінська сауна (ідеальне тіло і шкіра без особливих зусиль за допомогою spa-процедур), ароматерапія (не для тіла — для душі), душ (верхній, тропічний, душ Шарко), піддон з антиковзаючим покриттям, а також декоративне підсвічування, полички для гігієнічних приладдя, відкидні сидіння, підлокітники і підголовники, дзеркало, радіо, телефон.

Але основне задоволення – вибирати дизайн своєї майбутньої душової кабіни. Виробники пропонують моделі на будь-який смак і колір. Строгість чорного кольору, невинність білого, романтичність червоного. А ще зелений, жовтий, блакитний… Піддон душової кабіни 100×100 може бути високий (вода не виливається на підлогу при необережних рухах) або низький (переважно, якщо в сім’ї є літні люди). Дверцята скляні та пластикові прозорі і матові, з різними візерунками і прикрашені кристалами і прозорими каменями. Загалом на будь-який смак!

Вибирайте, купуйте, встановлюйте і відчуйте себе оновленими з душовою кабіною 100×100 см!

Короткий опис статті: душова кабіна 100х100

Джерело: Душові кабіни 100х100 см

Також ви можете прочитати