Душові кабіни 80 см (80х80, 75х75, 70х70, 60х60), ціни, опис, фото

19.09.2015

Душові кабіни 80 см
Найкращі душові кабіни 80х80 сантиметрів пропонує «AquaGalaxy»

останнім часом велике визнання набули душові кабіни розмірами і душові кабіни 80х80 розмірами 70х70 сантиметрів, а також душова кабіна розмірами 75х75 і душова кабіна 60х60 сантиметрів, тобто невеликі вироби. Це маленький оазис, розташований у ванній кімнаті, який дарує насолоду від водних процедур. Вони займають набагато меншу площу, ніж ванни. економлять витрату води, дозволяють вбудовувати безліч додаткових цікавих функцій, тому є кращим рішенням для маленьких приміщень.

Душові кабіни розмірами 80×80 сантиметрів дозволяють розумно і суттєво економити вільний простір, розвантаживши його від великих і громіздких ванн. Також вони чудово поєднуються з ванною, якщо дозволяє площа кімнати. Купити такий виріб — значить вигідно і правильно задіяти кути ванної кімнати. Самими компактними вважаються півкруглі і круглі моделі.

Пропонуємо купити душову кабіну 80х80 за оптимальними цінами

Крім того, що компактне пристосування легко вписати навіть в самий обмежений простір, у нього є ряд переваг. Наприклад, економна витрата води. Це приваблює власників квартир, у яких встановлені лічильники. Також вважається, що душові кабіни (80 см або більше) гігієнічніше звичайних ванн. До того ж ціни душових кабін 80х80 сантиметрів значно нижче.

Шукаєте, де купити душову кабіну 80х80 або 70х70 сантиметрів? Кращі пропозиції зібрані у нашому інтернет-магазині. Пропонуються як відкриті, так і закриті моделі.

До першого типу відносять прості конструкції, що складаються зі стійки, лійки і стінок. Втім, незважаючи на уявну простоту, існує безліч різноманітних моделей. Бокси встановлюються на спеціальних піддонах будь-якої форми або просто на підлозі. Зазвичай прямокутні або квадратні душові кабіни 80х80 сантиметрів розміщують біля стіни або в кутку. Не складе труднощів вибрати модель з розсувними або орними дверима. У них мінімально внутрішнє оснащення: зазвичай є тільки полички.

У свою чергу закриті варіанти монтують «під ключ». Вони відрізняються масою переваг. Приміром, душова кабіна розмірами 80 х 80 сантиметрів часто обладнується різними типами душа або гідромасажем. Деякі конструкції оснащені сидіннями і поличками.

Головною відмінністю відкритих і закритих боксів є наявність у друге даху, яка не випускає пар у ванну кімнату, відповідно не змінюється мікроклімат.

Душові кабіни 80 на 80 сантиметрів — це просто знахідка для невеликої ванної кімнати і для ділових людей, які цінують свій час. Моделі, пропоновані в нашому каталозі, порадують Вас оригінальним і неповторним дизайном, що дозволить надати інтер’єру стильності та унікальності.

Найкращі душові кабіни 70х70 сантиметрів в «AquaGalaxy»

В якості матеріалу для їх виготовлення використаний акрил або кольорове скло. Практичним колірним рішенням є кольоровий або матовий пластик, прекрасно приховує розлучення, чим похвалитися не може, наприклад, той же білий гладкий пластик.

Купити душову кабіну 80 на 80 сантиметрів в нашому інтернет-магазині можна з різноманітними функціональними можливостями — душова сауна, парова кабіна, душ з гідромасажем. оснащений декількома кліматичними режимами та інші. Особливої уваги заслуговують конструкції з функцією гідромасажу. Крім практичності, функціональності і комфорту, вони відмінно себе проявили в області профілактики різних захворювань і оздоровлення. Приємним доповненням буває можливість установки радіо, телефону, безліч додаткових функцій (наприклад, звукотерапія). Таким чином, щодня можна не тільки виконувати звичайні водні процедури, але і поєднувати розслаблення, відпочинок.

Пропонуємо продукцію відомих виробників, в тому числі:

Найкращі душові кабіни 80 на 80 сантиметрів в інтернет-магазині «AquaGalaxy » будуть радувати паровою лазнею, ароматерапією, гідромасажем, відтворюючи при цьому репертуар улюбленої радіостанції. Отримати стовідсоткове насолоду дозволить приємне світлове оформлення, яке сприяє швидкому розслабленню.

Короткий опис статті: душова кабіна 80х80 Купити душову кабіну 80×80, 75х75, 70х70, 60х60 можна на нашому сайті, ціни на всю душові кабіни 80см та інші вказані на сайті

Джерело: Душові кабіни 80 см (80х80, 75х75, 70х70, 60х60) — ціни, опис фото в інтернет магазині AquaGalaxy

Також ви можете прочитати