Душові кабіни для дачі . Лад Побут

24.09.2015

Душові кабіни для дачі

Душові кабіни для дачі . Лад Побут

Початок дачного сезону… Пора, коли всі, у кого є дачні ділянки або заміські будинки, спрямовуються туди в пошуках відпочинку і єднання з природою. Але, як би не була прекрасна первозданність природи, деякі елементи цивілізації все ж доводиться облаштовувати, щоб забезпечити собі і родині гідний відпочинок з мінімумом незручностей.

Візьмемо, наприклад, таке досить простий пристрій, як душові кабіни для дачі. У самому банальному варіанті це збита з дощок кабінка, на даху якої встановлений бак, або ж просто бочка. Заповнення ємності проводиться за допомогою системи водопостачання, насоса, або ж просто вручну. Під дією сили тяжіння вода з бака подається всередину кабінки, а згодом – просто на підлогу. Система стара, як світ, але все ще досить часто застосовується, хоча сьогодні вже все рідше. У сучасному арсеналі будівельної індустрії з’явилися вже готові варіанти для дачі. Цей варіант мало відрізняється від звичайної душової кабінки, хоча і не придатний для квартирних умов. Основна відмінність – розміри і наявність нагрівального бака в комплекті.

Але ж, у наш час, більшість господарів планують свій відпочинок не тільки на літній, але і на інші періоди, а в цьому випадку, самі розумієте, такі от, літні душові кабіни для дачі – зовсім не варіант. На вулицю митися сильно не набігаєшся.

В такому випадку, рішенням стають дерев’яні душові кабіни для дачі. Найкращим рішенням буде облаштовувати такі кабінки в бані – так Ви забезпечите себе і гарячою водою і теплом.

Душові кабіни для дачі . Лад Побут

Але тут є одна заковика. Вся справа в висоті банного стелі. Адже по висоті, навіть самі низькі душові кабіни для дачі, не бувають нижче, ніж 2 метри, а якщо врахувати ще й дах – 2,10 м. Рідкісна лазня зможе дозволити установку такої кабінки.

Також, установка душової кабіни на дачі може проводитися безпосередньо і в самому опалювальному житловому будинку. І, до речі, необов’язково для цього обладнати цілу ванну кімнату. Правда це вже буде не душова кабінка, а стаціонарний душовою бокс.

Душові кабіни для дачі . Лад Побут

Установка душової кабіни може проводитися в будь-якій кімнаті – кухні, на терасі і навіть в спальнях. Адже подібна установка – пристрій повністю герметичне, забезпечене стоком, водонепроникне, а, при необхідності, ще й добре вентильоване. Вплив на навколишні кабінку елементи обстановки зводиться до нуля, так що цілком спокійно можна використовувати кожен вільний квадратний метр. Головне – забезпечити її всіма ступенями герметичності і захисту (при проведенні освітлення всередину кабінки, наприклад), якщо складання і монтаж виробляються вручну або ж просто придбати душову кабіну для дачі того виду, розміру і виконання, який припаде до душі саме Вам. Благо, зараз асортимент досить широкий.

Короткий опис статті: душова кабіна для дачі

Джерело: Душові кабіни для дачі | Лад Побут

Також ви можете прочитати