Душові кабіни для лазні та сауни, пародушевиє кабіни

06.10.2016

Душові кабіни для лазні

Сучасні душові кабіни, призначені для сауни, купити можна в хорошій якості альтернативи повноцінної ванни або купелі. Новітні розробки в даному сегменті дозволяють вибрати модель, яка відповідає всім параметрам — розмірами приміщення, потрібної функціональності, доступною ціною.

Незалежно від того, в якому приміщенні буде встановлена душова кабіна із скла або дерева, вона відмінно підійде, як для використання після сеансу інфрачервоної сауни, в якості відмінною заміни ванни, або ж буде служити вдалим доповненням до лазні.

Каталог душових кабін для сауни
Душова кабіна для лазні — переваги вибору
Деякі варіанти душових кабін

*Повний каталог душових кабін дивіться у відповідних розділах!

Конструкційні особливості

Душова кабіна для лазні може бути як відкритого, так і закритого типу. Відкриті кабіни створюють більше простору, вони досить зручні в експлуатації. Закриті ж моделі краще використовувати у квартирах, до того ж, вони набагато міцніше.

За своїм конструкційним особливостям, душова кабіна для сауни може бути півкруглої, круглої, квадратної або прямокутної, або асиметричної кутовий. Визначатися з формою потрібно виходячи з трьох критеріїв — розмірів приміщення, місця, відведеного для кабіни і з особистих переваг.

Функціональність

Якщо Вам сподобалася конкретна душова кабіна для сауни — ціна на неї буде залежати від впроваджених в неї функцій:

    Масаж — такий ефект створюється при установці функції гідромасажу різного типу. Розташування форсунок в даному випадку може бути будь-яких — існують навіть кабіни з масажем стоп; Лімфодренаж — дана функція реалізується за рахунок установки в душовій кабіні спеціальних форсунок — для лазні такий ефект буде приголомшливим, адже він матиме цілющий косметичний вплив. Хромотерапія — випромінювання світлових хвиль при прийнятті душу — розслабляє загальнооздоровчий ефект; Звукотерапія — можливість прослухати музику при прийнятті душу; Лазня душова — поєднання стандартних функцій кабіни з сауною. Таку кабіну ще називають пародушевой. Влаштовані такі моделі наступним чином. У конструкції кабіни встановлені спеціальні парові форсунки, що подають пар від парогенератора температурою 45-60 про C. В даному випадку, створюється ефект турецької лазні — душова кабіна такого типу може бути і оснащена функцією ароматизації пара фіто-косметичними речовинами.

Сучасні душові кабіни можуть виготовлятися з дерева, скла, мармуру, полімерних матеріалів, а також акрилу, чавуну і металу.

Вироби з металу, а також акрилу та інших полімерних матеріалів краще встановлювати в квартирі. Говорячи ж про лазнях, де важливо цілющий вплив на організм і просто необхідно використання природних натуральних матеріалів — особливо цінуються душові кабіни з дерева і скла.

Для виготовлення використовується деревина хвойних порід — модрина, кедр або ж дуб. При виборі скла перевага віддається особливо міцному загартованому склу, не б’ється має високу термостійкість.

Душова кабіна з дерева — це, насамперед, надійний дерев’яний піддон. Від якості цього елемента кабіни багато в чому залежить стійкість, міцність і якість всього виробу в цілому.

Слід розуміти, що парова душова кабіна з дерева — це відмінний спосіб розслабитися і підтримувати своє здоров’я!

Душова кабіна для сауни — купити яку можна в інтернет-магазині «3D-сауна» — це можливість вибору вироби будь-якого розміру, функціональності і ціни!

З радістю відповімо на ваші запитання:

Короткий опис статті: душова кабіна з сауною

Джерело: Душові кабіни для лазні та сауни — пародушевиє кабіни

Також ви можете прочитати