Екіпаж . Технологічна група. Сходи ізолюючі склопластикові ЛСПО

16.09.2015

Сходи виконані цілком з профільного електроізоляційного склопластику з безметалової технології і відповідають вимогам чинної нормативно-технічної документації.

Сходів серії «З» — общеиндустриального виконання, (клас ізоляції 1, за методикою «ЭнСЕРТИКО»). Тятиви і ступені пофарбовані емаллю ПФ.

Сходів серії «Е» — для робіт під напругою і у важких умовах експлуатації, (2 клас ізоляції, за методикою «ЭнСЕРТИКО»). У верхній частині сходів серії «Е» передбачені запобіжний провис, гумові оголовники і додаткові розкоси. Тятиви і ступені пофарбовані спеціальною химическистойкой, електроізоляційної емаллю.

Сходів серій «З» і «Е» випускаються як з розбіжними (літера «А» в позначенні), так і з паралельними (літера «Н» в позначенні) тятивами, крок ступенів 300мм. Для підвищення стійкості, сходи з паралельними тятивами можуть комплектуватися розширювачем бази з універсальними опорними елементами (для м’яких ґрунтів і твердих поверхонь).

Сходів серії «Т» — для підприємств електрозв’язку (клас ізоляції 1, за методикою «ЭнСЕРТИКО»). Тятиви і ступені пофарбовані емаллю ПФ. Сходи випускаються тільки з паралельними тятивами. Крок ступенів 250 м. Тятиви сходів оснащені оголовниками і підп’ятниками із зносостійкої гуми.

Ступені всіх типів сходів мають абразивне покриття, ефективно перешкоджає прослизанню взуття працюючого.

Сходи можуть оснащуватися гаками-захопленнями, дозволяють навішувати їх на траверсу або конструкцію.

Короткий опис статті: сходи Сходи ізолюючі склопластикові &&_lt;b&&_gt;ЛСПО&&_lt;/b&&_gt; сходи, склопластикові, ізолюючі, приставні, одноколенные, будівельних, монтажних, налагоджувальних, ремонтних робіт ступенів, паралельними тятивами, Драбини трансформовані, абразивне покриття, на опорах повітряних ліній, система приведення та утримання страховки від падіння, раскрепляющее пристрій, електроустановках, капроновий провисання контактної мережі електрифікованих залізниць, ЛЕП, ВЛ, модульна, оконцеватель

Джерело: Екіпаж :: Технологічна група :: Сходи ізолюючі склопластикові ЛСПО

Також ви можете прочитати