Елементи деревяних сходів з сосни купити на skladlestnic.ru .

28.09.2015

Елементи дерев’яних сходів з сосни і ялини

Сходи з сосни або ялини — сама масова продукція. Це обумовлене безліччю чинників, у тому числі:

— Доступність — сосна удосталь представлена практично у всіх суб’єктах Російської Федерації, завдяки чому вартість елементів сходів з сосни досить низька і доступна переважній більшості покупців.

— Надійність — незважаючи на свою цінову категорію, сходи з сосни або ялини досить надійна, щоб прослужити Вам протягом багатьох років. Підказка. Продукція, вироблена з північної сосни (Вологодська, Архангельська області) надійніше продукції виробленої з сосни південних регіонів. Чому? Північна сосна росте повільніше південної > північної сосни менше відстань між річними кільцями > північної сосни щільність вище > продукція з північної сосни, володіючи більшою щільністю, прослужить довше.

Одним з основних критеріїв вибору породи дерева при будівництві сходів є частота її використання. Для сходи в будинок або котедж. в якому планується постійне проживання, і відповідно щоденні підйоми/спуски, необхідно придивитися до цінних порід дерева (ясен. дуб ). Однак якщо Ви встановлюєте сходи в лазні або в дачному будиночку з сезонним проживанням, і не плануєте щоденних підйомів, тоді Ви сміливо можете купувати дерев’яні сходи з сосни.

Компанія «Склад Сходів» пропонує Вашій увазі елементи дерев’яних сходів виготовленої з північної сосни і ялини. Присутні два сорти продукції:

1. Сорт А — це продукція зрощена (паркетної склеювання), на лицьовій стороні дефекти відсутні. У більшості випадків для виробництва продукції Сорту А використовується сосна.

2. Сорт Б — на лицьовій стороні продукції Сорти Б допускаються живі сучки. Як правило, продукція Сорти Б виготовляється з ялини — на відміну від сосни, сучки у ялини невеликого діаметра, і їх наявність на поверхні надає сходах додатковий шарм. Особливо добре сходи з ялини гармонує з обшитими вагонкою стінами.

Короткий опис статті: сходи з сосни Склад Сходів пропонує придбати елементи сходів з сосни за максимально вигідними цінами. Багатоступінчастий контроль якості на власному виробництві гарантує тривалий термін служби і надійність нашої продукції.

Джерело: Елементи дерев’яних сходів з сосни купити на skladlestnic.ru | «Склад Сходів»

Також ви можете прочитати