Фінські деревяні будинки з бруса, колоди в Москві і Санкт-Петербурзі

02.09.2015

Фінські дерев’яні будинки

Вибираючи будівництво будинку за фінською технологією, необхідно знати, що вони ґрунтуються на особливостях скандинавського стилю, природно, пов’язаного зі скандинавською культурою і традиціями. Скандинавські дерев’яні будинки — це різноманітні виступи, дашки, балкончики. Конфігурація будинку досить складна. Це обумовлено конструктивно. Будинок збирається в єдине ціле з клітей. Відмінна риса архітектури такого будинку — порізаний план приміщень і уступи по фасаду. Це відбувається за рахунок з’єднання колод між собою як під прямим, так і під іншими кутами. Для накриття, як правило, використовується багатощипцовий дах. Будинок має строгі і лаконічні пропорції без особливих прикрас.

Будинки з бруса і колоди за фінською технологією

Будинки за фінською технологією мають конструктивні відмінності — бувають фінські будинки з колоди, фінські будинки з бруса. фінські каркасні будинки, крім того, комбіновані варіанти. Але в будь-якому випадку це надійні споруди з тривалим терміном експлуатації. Це досягається за рахунок сучасних просочень на основі натуральних компонентів. До того ж, як основний будівельний матеріал використовується сосна. Це найкращий матеріал для дерев’яного будівництва, адже сосна володіє рядом цінних якостей. Її смолистість забезпечить будинку високу стійкість до гниття, а прямизну дозволить досягти максимальної щільності стін.

Проекти фінських дерев’яних будинків засновані на використанні нових технологій, які дозволяють зводити будівлі будь-яких архітектурних рішень. Вибравши фінська дерев’яний будинок, ви до того ж отримуєте можливість забезпечити собі максимально комфортні умови життя, завдяки підведенню опалення, каналізації, холодного і гарячого водопостачання та влаштування інших зручностей.

Важливо і те, що будівельні фірми, які мають серйозну репутацію і дорожать своїм авторитетом, комплектуючі для будівництва дерев’яних будинків отримують безпосередньо від заводу-виробника, розташованого в Фінляндії. Тим самим гарантується виняткову якість продукції. А використання високотехнологічного обладнання забезпечує високу точність процесу складання будинку. Основна карб кутів робиться спеціальними врубочными верстатами, які забезпечують щільні і герметичні кути. За допомогою запатентованої технології забезпечується герметичність стиків між колодами і зберігається природна вентиляція. При будівництві дерев’яних фінських будинків використовуються колоди різних профілів: тонкі, стругані, шпунтові, склеєні і круглі. Діаметр колоди вибирається за замовленням клієнта, при цьому також враховується розмір будується дерев’яного будинку і особливості кліматичних умов.

Фінські будинки в Росії: Москва, Санкт-Петербург

Фінські дерев’яні будинки призначені для цілорічного проживання в будь-яких кліматичних умовах. В них зберігається не тільки оптимальний температурний режим, але і здоровий екологічний мікроклімат. Це пояснюється тим, що брус володіє всіма властивостями натуральної деревини: теплоізоляцією, здатністю поглинати вологу з повітря. До того ж цей матеріал відрізняє висока міцність, вологостійкість і стійкість до деформації. Всі ці якості значно подовжують термін експлуатації заміського будинку.

Замовляючи будівництво будинки за фінською технологією. ви отримуєте можливість жити і відпочивати не просто в красивому, але й екологічному, міцному і довговічному будинку, де вам буде однаково комфортно в будь-який час року.

Короткий опис статті: красиві будинки проекти

Джерело: Фінські дерев’яні будинки з бруса, колоди в Москві і Санкт-Петербурзі — проекти фінських каркасних дерев’яних будинків, будинки з фінською технологією в Росії

Також ви можете прочитати