Гарантія на електроінструменти Bosch . сервіс центр bosch київ

17.09.2015

Повна гарантія від Bosch

УМОВИ ПОВНОЇ ГАРАНТІЇ

П рофессиональные електроінструменти Bosch відповідають вищим стандартам якості!

Компанія «Роберт Бош ЛТД», починаючи з 2011 року, розширила умови надання гарантії на професійний електроінструмент Bosch .

Тепер електроінструменти Bosch. захищені кількома видами гарантії, доповнюють один одного:

1. Гарантиия 12 місяців згідно гарантійного талону (гарантія за замовчуванням)

2. Гарантія 36 місяців (для професійного інструменту Bosch) згідно гарантійного сертифікату, роздруковується при реєстрації інструменту на сайті https://webapp3.bosch.de/warranty/uk-UA/start.do у 4-х тижневий термін з моменту покупки.

3. Повна гарантія на професійний інструмент на 12 місяців з моменту оформлення (надають тільки BSS партнери Bosch )

Повна гарантія ( розширена) — новий тип гарантійних зобов’язань Bosch, додатково поширюється до існуючим умовам, зазначеним у гарантійному талоні, на наступні випадки:

• На періодичні обслуговування інструменту, пов’язане із заміною деталей, мастила, внаслідок природного зносу

• На частини електроінструменту, що вийшли з ладу із-за несвоєчасного проведення періодичного обслуговування електроінструменту

• На ушкодження, виникли внаслідок перевантаження

• На ушкодження, виникли внаслідок надійного електричного контакту

Повна гарантія — ремонт по цьому типу гарантії, з практики, у більшості випадків це звернення на сервісне обслуговування, включаючи «природний знос деталей» і заміну вугільних щіток. Мінімум вимог для відмови, чітких і ясних. Повна гарантія на інструменти Bosch не поширюється у разі :

• Відсутній гарантійний талон

• Відсутній гарантійний стікер з ідентифікаційним кодом на інструменті, ні змінений заводський / серійний номер інструменту

• Ушкодження, виникли внаслідок недбалої експлуатації: падіння, зовнішні механічні пошкодження, дії полум’я, попадання рідини і сторонніх предметів у вентиляційні отвори електроінструменту, механічні пошкодження пилозахисних кожухів і їх природний знос, а також стихійного лиха (пожежа, повінь, блискавка і ін)

• Інструмент надається в розібраному вигляді або зі слідами самостійного відкриття

• На частини і деталі (елементи) електроінструменту, що входять у перелік приладдя для електроінструментів (свердла, біти, ножі, матриці і пуансони, шліфувальні платформи, пилозахисні кожухи та ін)

Гарантія поширюється на обмежений перелік моделей професійного електроінструменту.

Перелік моделей, на які розповсюджується розширена гарантія:

Короткий опис статті: ремонт електроінструменту київ

Джерело: Гарантія на електроінструменти Bosch | сервіс центр bosch київ, бош сервіс інструменти, ремонт електроінструменту bosch

Також ви можете прочитати