Гідробокси

27.09.2015

Гідромасажні бокси зі складу в Києві

Гідробокс. Основні розміри

Розмір 130х80х218 см

Гідробокси

Установка душових кабін, гідробоксів та ванн здійснюється за бажанням клієнта і обговорюється з менеджером.

Гідробокс. Гідромасажні бокси. Гідромасажні душові бокси

Гідробокс ось вже по-справжньому універсальний винахід для активної людини. Гідробокси тішить гарним душем і гарантує повноцінне пробудження і заряд бадьорості на цілий день. Стильний дизайн гідробоксу, економія місця і прекрасний водний масаж – далеко не повний список властивостей гідромасажних боксів. Фішкою гідробоксів є можливість комплексного впливу на тіло за допомогою різних режимів, способів і напрямків подачі води: у більшості моделей Ви зможете використовувати орендовану душову лійку, верхній або каскадний душ, гідромасаж, і навіть масаж ніг. Все це особливо припаде до душі експериментаторам.

Гідромасажні бокси і гідробокси з ванною можна назвати універсальним гібридом душової кабіни і ванни. у них є глибокий піддон або сидіння, і при цьому збережена і навіть покращена функціональність душа.

У гідромасажних боксів дуже функціональний дизайн. крім стильного поєднання скла і пластику або акрилу, гідробокси володіють внутрішніми поличками для засобів гігієни, полотенцедержателями і дзеркалами, а іноді, — сенсорною панеллю управління, нестандартної підсвічуванням, радіо та телефоном. Гідробокс також може бути оснащений парогенератором і озонатором. що дозволяє перетворити прийняття душу в парову ароматизовану ванну. Зовнішній дизайн не поступається функціональним, Ви зможете без праці підібрати і купити необхідну модель на нашому сайті, навіть якщо інтер’єр ванної кімнати давно сформований, адже варіації кольорів, фактур і форм гідробоксів дозволяють це зробити.

Гідромасажні душові бокси — це цілий комплекс, що включає в себе всі останні досягнення в області сантехнічного обладнання.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете гідробокси з гідромасажем як вертикальним, так і горизонтальним виглядом. У цих боксах так само враховані потреби любителів лазні або сауни. В гідромасажних боксах реалізовані режими сауни і турецької лазні. Для зручності розроблена електронна панель, що дозволяє простим натисненням кнопки змінювати режим масажу, температуру води, інтенсивність пара. Крім цього, в боксах присутні функції підключення телефону, МП3 плеєра.

Одна з переваг гідромасажних боксів в тому, що окремо душова кабіна і гідромасажна ванна не помістяться більшість наших ванних кімнатах. Варто відзначити ще одну перевагу гідробоксів — це їх компактність, незважаючи на велику кількість технічних пристроїв, що входять в комплекс, все продумано до дрібниць і розташоване настільки компактно, що гідробокс займає не набагато більше місця ніж душова кабіна.

Вам варто стати володарем гідромасажного боксу, якщо у Вас невелика, стандартна або велика ванна кімната. У нашому інтернет магазині Гидроарт Київ Ви можете купити гідробокс будь-якого профілю. Приємної Вам покупки.

Короткий опис статті: душові кабіни китай Гідромасажні бокси зі складу в Києві. Гідробокси Інтернет магазин Гидроарт 044 2275698. гідробокс, гідробокси, купити гідромасажний бокс, гідромасажна душова кабіна.гідромасажна кабіна, гідромасажні бокси, гідромасажні бокси київ, гідромасажні душові бокси, гідромасажні кабіни, гідромасажний бокс, купити гідромасажний бокс, гідромасажний паровий бокс, паровий бокс, паровий бокс Київ

Джерело: Гідробокси

Також ви можете прочитати