Гідромасажні бокси ціна, фото, придбати в Києві

18.09.2015

Гідромасажні бокси

Ми пропонуємо вашій увазі нове слово в сантехніці душові бокси. Можна сказати, що душові бокси це комбінація ванни і душової кабіни. Подібний комплекс не займе більше місця, ніж звичайна ванна, із-за чого звичайні і гідромасажні бокси стають відмінним рішенням для негабаритних ванних кімнат. У таких кабін є незаперечні переваги перед ваннами і простими душовими кабінами багатофункціональні опції.

Бокси бувають різні це можуть бути гідромасажні душові кабіни або системи з парогенератором. Бокси з парогенератором працюють за принципом турецької лазні: виробляється генератором пара надходить у кабіну, створюючи в ній вологу гарячу середу (температуру можна піднімати до 60-ти градусів).

Кабіни мають стінки з загартованого скла, ванну виробляють з сантехнічного акрилу. Акрил приємний на дотик, здатний довго зберігати тепло води, вас не потурбує шум б’ють об дно струменів води, завдяки звукоізолюючим властивостями.

Існують також душові бокси, суміщені з сауною: вони розділені на два відсіки власне сам душ і обшита деревом міні-сауна. Ці бокси впливають цілющим чином на хребет, суглоби, м’язи, серцево-судинну і нервову системи.

Гідромасажні душові кабіни

Купуючи гідромасажні душові кабіни, ви отримуєте чудову можливість приймати найрізноманітніші водні процедури, не виходячи з дому від звичайної ванни і душа до гідромасажу шиї, спини, ніг і доморослої сауни (якщо в кабіні є парогенератор).

Головна відмінність, яким володіють душові бокси, полягає в тому, що вони є пристроєм для гідромасажу. За допомогою спеціальних отворів форсунок, розташованих на стінках боксу, вода під натиском подається всередину. Режими та види гідромасажу залежать від моделі кабіни: як правило, передбачено кілька режимів від простого до лімфодренажу. Під час прийому водних процедур можна як стояти, так і сидіти для цього в гідромасажні бокси оснащені сидінням. Також існують моделі, які дозволяють приймати гідромасажні ванни, завдяки пристрою для аеро — або водного масажу в чаші самої ванни.

Крім цих функцій, гідромасажні бокси можуть бути оснащені пристроями для ароматерапії, радіо або програвачем CD, навіть телефоном. Таким чином, сучасні гідромасажні душові кабіни-це справжній рай для любителів водних процедур. Якщо ви до таких себе відносите вам залишилося тільки зробити вибір і отримати море задоволення.

Короткий опис статті: душова кабіна з сауною

Джерело: Гідромасажні бокси – ціна, фото, придбати в Києві

Також ви можете прочитати