Готові проекти будинків , ГОЛОВНА

06.10.2015

Ласкаво просимо на наш сайт!

defgvrx

Каталог проектів від лідера польського ринку LK&PROJEKT — це європейська якість проектування з урахуванням жорстких вимог Євросоюзу, що стосуються енергозбереження. Наші проекти не просто стильні і функціональні, вони ще й дозволять Вам експлуатувати будинок з меншими витратами в порівнянні з Вашими сусідами. Вибір проекту будинку — впевненість в тому, що будівля буде довговічним і комфортним для проживання. Будинку за нашими проектами вже отримали позитивні відгуки клієнтів Німеччини, Великобританії та Польщі, які протягом останніх 20 років наш партнер LK&PROJEKT стежить за новими трендами в європейській архітектурі, використовуючи в проектуванні тільки самі якісні і довговічні будівельні матеріали.

Наша колекція проектів – це понад 1180 готових проектів будинків. гаражів, басейнів, а також громадських об’єктів, таких як готелі, пункти громадського харчування, рекламне бюро і т. д. Для Вашої зручності весь каталог проектів розбитий на 4 основні категорії (проекти будинків до 120 м2, проекти будинків 120-160 м2, проекти котеджів 160-200 м2 і проекти котеджів понад 200 м2), а також на 12 допоміжних категорій, що представляють собою вибірки за певними критеріями, а також стильові вибірки з основного каталогу.

УВАГА! Багато проекти мають позначку «Проект на стадії розробки» або «Проект на замовлення! Термін розробки фірмою LK&Projekt 6-7 тижнів». Ви можете подати заявку на розробку проекту з нової серії за заявленою на сайті ціною. Розробка цих проектів здійснюється на замовлення!

Ми можемо виконати будь-ескізний проект за Вашими індивідуальними побажаннями. Ціна ескізного проекту розраховується виходячи з проектованої площі 2,5-3$ за 1 м2, ціна повного будівельного проекту — 10$ за 1 м2

РЕКОМЕНДУЄМО НАШИХ ПАРТНЕРІВ

Короткий опис статті: плани будинків Проекти будинків — готові проекти будинків, готові проекти котеджів. проекти будинків, готові проекти будинків, проект будинку, проекти котеджів, проекти одноповерхових будинків, проекти будинків з мансардою, проекти мансардних будинків, проекти двоповерхових будинків, проект одноповерхового будинку, проекти будинків з підвалом, NvMZw8CSS7RoicnaCrbS-nI1Gq8

Джерело: Готові проекти будинків — ГОЛОВНА

Також ви можете прочитати