Готові проекти будинків і котеджів, типові проекти будинків, замовити

07.10.2015

Останні статті
Готові проекти будинків краще рішення для будівництва.

Розробка і проектування приватних малоповерхових житлових будинків, готові проекти будинків і котеджів, типові проекти будинків, індивідуальні проекти котеджів, це напрям, в області якого наші архітектори і конструктори будують вже багато років. Частина кращих готових рішень заміських котеджів є каталог проектів будинків на даному сайті.
ТИПОВІ ПРОЕКТИ БУДИНКІВ І ВНЕСЕННЯ ЗМІН В ПРОЕКТ КОТЕДЖУ.

Для зручності пошуку потрібного рішення необхідно зайти в меню рубрику готові проекти будинків і котеджів і вибравши потрібну рубрику подивитися варіанти котеджів, які має каталог проектів будинків. В рубриках сайту ви можете знайти: проекти будинків з піноблоків, цегляних будинків, дерев’яних будинків, таунхаусів та багато інших рубрики сайту.

Ми добре знаємо, як важко часом знайти необхідне рішення, яке може повністю відповідати вашій заміський ділянці і вимогам планування будинку. Для цього ми готові надати вам можливість внести необхідні зміни в документацію.

Внесення змін до подану документацію:

 • Інше рішення фундаменту.
 • Інше рішення покрівлі
 • Зміна перекритті котеджу
 • Перепланування приміщень
 • Зміна розмірів котеджу
 • Зміна оздоблення і багато іншого

ЗАМОВЛЕННЯ ПРОЕКТУ ДОМУ, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПРОЕКТ ДОМУ

Якщо ви не змогли знайти потрібне вам рішення в каталозі, то найправильніше в даному випадку замовити проект дому, індивідуальний проект дому в нашому проектному бюро. Пам’ятайте вартість індивідуального проектування менше п’яти відсотків від вартості будинку, а результат буде відчутний зручність планування, хорошому підборі матеріалів і рішень. Замовлення приватного проектування можна здійснити зателефонувавши за телефонами вказаними на нашому сайті.

 1. Індивідуальні проекти котеджів з цегли
 2. Індивідуальні проекти будинків з піноблоків
 3. Індивідуальні проекти каркасних будинків
 4. Типові проекти будинків дерев’яних та з бруса
 5. Типові проекти будинків на 2 сім’ї і таунхаусів
 6. Типові проекти котеджів каркасного типу.
 7. Генеральний план ділянки забудови.
 8. Проектування інженерних мереж будинку
 9. Ландшафтне проектування ділянки
 10. Прив’язка котеджу до ділянки забудови

Для того щоб краще зрозуміти всі переваги різного типу вибору рішень фундаментів, перекриттів, покрівлі часом важлива думка і порада фахівця. Вам надається зручна можливість зрозуміти різні аспекти проектування це попередня консультація архітектора, якою ви можете скористатися, зателефонувавши за телефонами сайту. Ми обговорюємо такі деталі як: відстань необхідне між будинками, як провести інженерні мережі котеджу, генеральний план ділянки заміських котеджів і багато іншого. Добре коли замовник на зустріч з архітектором приносить кадастровий план ділянки, картинки, фотографії, які йому цікаві. Це допомагає зрозуміти загальний напрямок роботи та індивідуальні побажання.

Видио будинків і, 3-Д моделювання рішень будівель і 3-Д анімації.

Наші фахівці рухаються у ногу з часом і застосовують всі передові технології проектування, виконуючи готові проекти будинків і котеджів, а також індивідуальні проекти будинків. Це допомагає визначити потрібні рішення при виборі обсягів будівель та їх матеріалів. Дані послуги можна замовити в процесі виконання проектування у наших архітекторів. Приклад 3-Д моделювання котеджу представлений нижче.

Будемо раді, якщо наші типові проекти котеджів сподобаються вам і будуть радувати вас довгі роки після закінчення будівництва. З усіх питань придбання і замовлення телефонуйте за телефонами сайту і рубрики контакти. Наш сайт постійно поповнюється новими розробками, які виконуються в ході індивідуального проектування. Захочете в наш каталог проектів будинків і слідкуйте за новинками сайту. Ви можете надіслати запит на пошук потрібного вам рішення будинку і ми спробуємо його знайти за потрібними вам характеристиками.

Короткий опис статті: типові проекти будинків Готові проекти будинків і котеджів, типові проекти будинків індивідуальні проекти будинків,
каталог проектів будинків, замовити проекту будинку, котеджу, будинку Готові проекти будинків і котеджів, типові проекти будинків індивідуальні проекти будинків, каталог проектів будинків, замовити проекту будинку, котеджу, будинку

Джерело: Готові проекти будинків і котеджів, типові проекти будинків, замовити проекту будинку

Також ви можете прочитати