Готовий проект

16.02.2017

Лінія долі

Як складається наша Доля, хто і як контролює і направляє рух життя і дії людини? Є гарна приказка: » Життя прожити не поле перейти «. Але кожна людина переходить своє поле життя і по своєму шляху. Одні живуть легко, і їх супроводжує постійний успіх, а іншим людям дістається шлях проб і помилок. Вони долають поле життя з працею, постійно «наступаючи на одні і ті ж граблі».

На цей рахунок існують різні думки, але можна виділити чотири основні точки зору:

1. Людина є творцем своєї Долі. Він повністю вільний і від його волі залежить його Доля.

2. Доля людини написана на небесах, і він не може змінити її сценарій. Все залежить від волі Божої. Нагороду в житті можна отримати за заслуги, зразкову поведінку або шляхом молитов. Але і в цьому випадку проглядається бажання людини хоч і пасивними діями, але змінити своє життя.

3. Все в житті залежить від випадковостей. Його Величність щасливий випадок присутній завжди і Судьбачастично формується людиною, який може ним скористатися або упустити свій шанс. Наприклад, бажання зловити удачу приводить людину в казино і тут видно його дії, хоча і не завжди успішні. Випадковість є окремий випадок закономірності. Людина сама вибирає оточуючих його людей і практично сам створює або готує ґрунт для створення тієї або іншої життєвої ситуації.

4. Повна несвобода або фатальність Долі. Це завжди виражається в обмеженнях і поневіряння за минулі провини. Проте, людині завжди надається вибір. Коли двері закривається, відкривається інша. Людина не повинна жити без ініціативи, йому необхідно діяти в будь-яких ситуаціях. Найголовніше полягає у ставленні людини до своєї Долі: вірить або не вірить він, що є її господарем. Як людина себе сам запрограмує, за такою програмою він і живе. Я бачив дуже багато пар рук, аналізуючи які зробив висновки, що при зміні світогляду людини, змінюється його ДОЛЯ і його майбутнє. Якщо хочеш, щоб явища змінилися, зміни свою думку про них, а простіше почни з змін всередині себе. Не пристосуйте своє життя і плани на майбутнє під те, що говорить вам лінія Долі, хоча це зручніше і легше. Прагнете змінити своє майбутнє або Долю і лінії поміняються, підлаштовуючись під Ваші дії.

Не Доля створює людину, а людина творить свою Долю.

Лінія Долі або Сатурна.

Я вважаю, що ця лінія найголовніша з усіх Головних ліній на руці. Питання Долі людини і можливості її зміни — є і буде основним питанням людства. У людини і, ймовірно, у всіх живих істот, є Доля і майбутнє. Наприклад: на руках у мавп видна лінія Долі, що означає можливість побудови майбутнього, хоча це нею не усвідомлюється, а людині дано розум, який треба вміло використати.

Лінія Долі або Сатурна на матеріальному рівні говорить про успіхи людини в соціальній сфері та про його просування по службі. На психологічному рівні — це побудова планів на майбутнє і прагнення до реалізації цих планів. Ліва рука (при активній правій руці) по лінії Долі розповідає нам про минулі події і плани людини на майбутнє. Права рука показує, як будуть реалізовуватися нові плани у відповідності з нашими можливостями і навколишнього нас обстановкою. Іноді її називають лінією Сатурна. Планета Сатурн не дуже добра, вона покликана обмежувати, організовувати, дисциплінувати і планувати дії людини, і символізує такі риси характеру, як відповідальність, совісність, самотність, замкнутість, похмурість і схильність до самоаналізу. Наявність лінії Долі або Сатурна говорить про готовність людини в даному віці свідомо будувати своє життя, бачити в ній мету, сконцентруватися для здійснення своїх честолюбних задумів. По всіх лініях можна прочитати минуле і майбутнє людини, але лінія Долі відзначає найбільш знаменні дати в житті людини, які стосуються серйозних змін у його житті.

Будь-яке негативне зміна цієї лінії, такі як розрив, перетин, ланцюжок або знаки на ній не завжди має фатальні наслідки, а швидше служать попередженням і повинні сприймаються як заклик до активних дій для нейтралізації негативу чи поліпшення ситуації, у відповідності з обстановкою.

Короткий опис статті: лінії дітей на руці Як складається наша Доля, хто і як контролює і направляє рух життя і дії людини? Є гарна приказка: “ Життя прожити не поле перейти “. Але кожна людина людини, життя, Долі, майбутнє завжди, Доля, лінія, людина, ldquo, лінії, дії, каже, можна, Людина, залежить, змінити, Сатурна, рівні, дуже, ndash

Джерело: Лінія долі

Також ви можете прочитати