Інтернет-магазин Одіссей, душові кабіни та сантехніка від провідних

23.09.2015

Інтернет-магазин «Одіссей» — душові кабіни та сантехніка від провідних виробників

Якщо ви плануєте ремонт у ванній кімнаті і хочете придбати якісну, сучасну сантехніку, то зверніть увагу на інтернет-магазин Одіссей — www.gidra777.ru. Тут покупцеві представлений багатий асортимент душових кабін, змішувачів, душових шторок, ванн та боксів від відомих виробників з описом технічних характеристик кожної моделі. Навігація по сайту зручна навіть для новачків, додаткову зручність становить спокійний дизайн сторінки, виконаний в характерній біло-синьо-блакитній гамі і сподручный інтерфейс сторінки.

Одним з приємних переваг, якими наділений інтернет магазин душових кабін і аксесуарів «Одіссей», є зручна пошукова система, де можна знайти товар по назві або фірмі-виробнику, а заодно скористатися функціоналом і встановити критерій вибору по категоріям та розміром. Розміщені в нижній частині головної сторінки логотипи компаній-виробників допомагають швидко перейти на потрібну сторінку, прочитати опис продукції та відгуки покупців магазину.

У наш час установка душової кабіни є вигідним рішенням для власників ванної кімнати невеликих розмірів, і саме в магазині «Одіссей» покупець легко зможе вибрати одну з популярних моделей, орієнтуючись на ексклюзивність, цінову лінію або новизну сантехніки. Душові кабіни і бокси в каталозі компанії представлені по назві моделей, до кожної з яких пропонується докладний опис і малюнок, допомагає скласти загальне уявлення про товар.

Легкі душові без даху, кутові кабіни, кабіни класу економ і розкішна сантехніка категорії люкс — все це надано в широкому асортименті на сайті компанії «Одіссей». Більше того, зробивши свій вибір, покупець отримує можливість замовити доставку, збірку і установку сантехніки, викликати майстра на дім для ремонту або заміни комплектуючих, а також скористатися послугами професіонала при демонтажі і ремонті складових, герметизації швів, прочищення засмічень або реставрації старої кабіни.

У відділі новин покупцеві буде цікаво ознайомитися з останніми новинками компанії, наприклад, душовими кабінами Niagara, при покупці яких діє фірмова піврічна гарантія. В даний час сантехніка фірми Niagara користується величезною популярністю серед споживачів завдяки надійності і високій якості комплектуючих, екологічності матеріалів та привабливого європейського дизайну.

Купити душові кабіни та сантехніку, представлену в каталозі інтернет-магазину «Одіссей» ви можете в реальних магазинах, адреси яких знайдете на сайті, так само як і іншу корисну інформацію щодо проведених акцій та знижок на товар.

Короткий опис статті: душові кабіни інтернет магазин Легкі душові без даху, кутові кабіни, кабіни класу економ і розкішна сантехніка категорії люкс – все це надано в широкому асортименті на сайті компанії «Одіссей». інтернет магазин душових кабін, Душові кабіни

Джерело: Інтернет-магазин «Одіссей» — душові кабіни та сантехніка від провідних виробників

Також ви можете прочитати