Калькулятор тепловтрат будинку розрахунок теплових втрат деревяного і цегляного

16.02.2017

Калькулятор тепловтрат будинку розрахунок теплових втрат дерев’яного і цегляного

Онлайн калькулятор розрахунку тепловтрат дерев’яного і цегляного будинку

Замислюючись про те, куди йде тепло з будинку, багатьом спадає на думку двері, вікна. Це логічно, але якщо застосувати тепловізор стане помітно, що це не єдині джерела тепловтрат. Досить багато тепла втрачається через стіни будівлі, покрівлю та підлогу.

Калькулятор тепловтрат будинку допомагає заздалегідь прорахувати втрати тепла в житловому приміщенні. Доступний розрахунок теплових втрат для стін з бруса, колоди, силікатної та керамічної цегли (повнотіла, пустотіла).

У розрахунках можна врахувати матеріал підлоги (дерев’яні підлоги по грунту, перекриття з дерева, залізобетон) і стелі (міжповерхові дерев’яні або залізобетонні перекриття), а також вид утеплювача (мін. вата, скловата, керамзит, пінополістирол) і його товщину.

Зверніть увагу, розрахунок ведеться тільки для тих приміщень, які постійно опалюються у відповідності з сезоном. Для споруд, які призначені для тимчасового проживання, наприклад, дачі, результати розрахунку не матимуть практичну цінність.

Калькулятор тепловтрат будинку розрахунок теплових втрат деревяного і цегляного

Калькулятор призначений лише для попереднього розрахунку тепловтрат приміщень. Не допускається використання програми в цілях проектування теплового захисту будівель та складання енергетичного паспорта.

Знаючи напрямок і кількість тепла, що йде з дому, можна більш обґрунтовано визначити оптимальний теплоізоляційний матеріал для утеплення, а також пріоритетний напрямок для виконання робіт.

Калькулятор розрахунку теплових втрат дерев’яного і цегляного будинку

На жаль, в мобільній версії сайту калькулятор не працює, для розрахунку перейдіть на комп’ютерну (повну) версію.

Короткий опис статті: калькулятор розрахунку будівництва будинку Калькулятор розрахунку тепловтрат дерев’яного (з бруса, колоди), і цегляного будинку (із силікатної та керамічної цегли). З можливістю вибрати матеріал підлоги, стелі і утеплювача Онлайн калькулятор розрахунку тепловтрат дерев’яного і цегляного будинку

Джерело: Калькулятор тепловтрат будинку – розрахунок теплових втрат дерев’яного і цегляного будинку

Також ви можете прочитати