КАРКАСНІ БУДИНКИ, побудувати будинок недорого

14.09.2015

Екологічно чистий теплозберігаючий

будівельний матеріал Російського виробництва


, Який вигідно відрізняється від сендвіч панелей:

  • Не містить пінополістиролу та інших шкідливих складових
  • Не горить
  • Не гниє
  • Не вбирає вологу
  • Простий в монтажі і не вимагає спеціальних навичок і пристосувань

Вага панелі — 32 кг, монтаж можуть вести два-три людини без застосування крана та іншої будівельної техніки .

Фахівці нашої компанії гарантують зведення будинку в найкоротші терміни, зберігаючи при цьому найвищу якість конструкції. Важливо розуміти, що тільки при раціональному і розумному архітектурно-планувальному рішенні, що поєднується з пейзажем ділянки та її рельєфом. котедж зможе поєднувати в собі весь комфорт та зручність міської квартири зі своїм природним чарівністю і екологічністю.

Перед початком будівництва каркасного будинку або котеджу необхідно, насамперед, визначити як ви будете ним користуватися. Всі типи заміської нерухомості умовно можна розділити на кілька типів: котеджі, дачні будинки та будинки, призначені для постійного проживання

Як правило, каркасні будинки в районі міста Чебоксари і Чувашії будуються у якості дач та будинків для літнього відпочинку.

Разом з тим це не означає, що таке житло призначене виключно для літнього періоду. Будинок побудований з наших панелей буде комфортним і взимку. Можна без проблем побудувати недорогий будинок який витримує низькі температури від -15 до -25 градусів. А при зведенні будинків і котеджів приймаються до уваги всі побажання майбутніх господарів по плануванню.

Причин, чому тема заміських будинків в Чебоксарах стає все більш популярною декілька. Однак основною можна вважати бажання міських жителів відпочити подалі від запилених доріг на свіжому повітрі .

З поступове, але стабільним зміною державної політики щодо будівництва будинків і котеджів, спрощенням процесу оформлення всієї необхідної документації для дому і дачі, зведення в Чебоксарах всіх типів заміської нерухомості стає все більш актуальною.

Більш того, держава також надає підтримку проектам, які сприятливо впливають на міську інфраструктуру, і дає можливість сім’ям побудувати будинок недорого за материнський капітал. Складно не погодитися, що власний будинок стає куди більш прийнятним варіантом для великої родини, ніж тісний міська квартира.

Будинок своїми руками!

  • Фундамент для будівництва застосовується зазвичай полегшений, стрічкового типу. При готовому фундаменті в процесі будівництва не застосовується ніяких розчинів та інших мокрих операцій.
  • Для монтажу стін не потрібно спеціальних навичок, з такою роботою впораються два-три людини мають загальні навички будівельних робіт і вміють поводитися з інструментом.

Короткий опис статті: кошторис на будівництво будинку На сайті є інформація про переваги будинку з базальтових сендвіч панелей, розрахунки вартості, відео і багато фотографій. Можна задати питання.

Джерело: КАРКАСНІ БУДИНКИ, побудувати будинок недорого

Також ви можете прочитати