Кошторис будівництва будинку з бруса в Підмосковї

23.08.2015

Кошторис будівництва будинку з бруса

У наш час ринок насичений різноманітними будівельними матеріалами. Але, не дивлячись на це, одним з найбільш затребуваних є дерево (див. наприклад будівництво каркасних котеджів ). І тому є причини.

Зведення дерев’яних будинків з бруса характеризується досить простим, швидким і найменш витратним процесом в порівнянні з іншими будівельними матеріалами. Здатність зберігати тепло є одним з важливих якостей матеріалу. До важливим плюсів можна віднести і те, що будинки з бруса виділяються меншою усадкою стін. З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитися на нашому сайті у розділі Корисне.

Вирішивши звести будинок з бруса Вам повинно звернутися в будівельну компанію для складання кошторису будівництва. Кошторис будівництва будинку з бруса складається з витрат на зведення фундаменту, стін, даху і найменування робіт. Володіючи розрахунками витрат Ви контролюєте витрати на будівництво. Не забудьте правильно оформити дозвіл на будівництво котеджу — будівництво складається не тільки з реальної роботи, але також і з «паперовій»

Також ви можете прочитати