Кошторис на будівництво, складання кошторисів на будівельні роботи від компанії «Свій Будинок.

05.07.2015

Кошторис на будівельні роботи

Кошторис будівельних робіт є одним з перших документів, який потрібен під час зведення споруди будь-якої складності. Кошторис допоможе провести точну експертизу, зафіксувати витрати на оплату праці, витрачені матеріали і т. д.

Компанія «Свій дім» не упустить жодної деталі, привівши будівництво будинку до оптимального бюджету

Кошторис на будівельні роботи найчастіше складається вручну або за допомогою спеціальних комп’ютерних програм. Грамотно складений кошторис дає можливість контролювати вартість ремонтних або будівельних маніпуляцій, зводячи до мінімуму витрати. Відмінно складена кошторис передбачає якісну і своєчасну експертизу, як етап підготовки.

Що включає в себе послуга

СК «Свій Дім» займається складанням і перевіркою кошторисів будівельних робіт. Складаючи ці папери, ми використовуємо основні способи розрахунку кошторисної документації. Кошторис можна скласти до початку робіт — ресурсний метод. У такому документі будуть відображені поточні та прогнозовані ціни будівельних матеріалів, конструкцій, виробів і інших ресурсів. Кошторис будівництва, заснована на існуючих і передбачуваних тарифах, також буде містити відомості про вартість енергії і трудовитрати. Також кошторис будівництва може бути складено за допомогою базисно-компенсаційного методу, тобто після закінчення всіх робіт по зведенню будинку. Такий спосіб розрахунку застосовується, коли будівництво вже почалася, а документи тільки погодили з клієнтом і підрядником. В даному випадку обчислювальні роботи проводять, спираючись на фактичні витрати.

Формування вартості

Оплата кошторису розраховується індивідуально. Зокрема, об’єктивно оцінити вартість робіт допоможе проведена своєчасно експертиза кошторисів. При розробці проектів по зведенню об’єктів, вартість яких перевищує 50 млн рублів, діє знижка до 45 %. Кошторис на будівельні роботи, виконана професіоналами, допомагає знизити підсумкову суму витрат на зведення будівель мінімум на 10 %.

Переваги роботи з компанією «Свій Дім»

Висока швидкість. Компанія «Свій Дім» виконує замовлення на складання документації по зведенню будинків в короткі терміни. У середньому на це йде від 3 до 5 робочих днів.

Гарантована якість. Компанія має великий досвід роботи в даному напрямку. З нами співпрацюють професіонали з двадцятирічним стажем, які врахують всі нюанси при складанні документів на самий складний проект.

Гнучкість умов. Компанія «Свій дім» вітає індивідуальний підхід до клієнта, намагаючись врахувати всі його побажання. Ми пропонуємо гнучку систему знижок.

Компанія «Свій дім» — це оптимізація фінансових витрат в інтересах усіх учасників проекту

Замовити експертизу кошторисів і складання документації, необхідної при зведенні будівель, можна за телефоном +7 (495) 984-56-35.

Короткий опис статті: кошторис на будівництво будинку Компанія «Свій Дім» займається складанням кошторисів на будівельні роботи на вигідних умовах. Замовити послугу можна за телефоном у Москві +7(495) 984-56-35.
кошторис, будівництво, робота, будівельний, Москва, Свій Дім

Джерело: Кошторис на будівництво — складання кошторисів на будівельні роботи від компанії «Свій Будинок»

Також ви можете прочитати