Кошторис на фестиваль зразок, profi-mag.ru

16.02.2017

Як поліпшити вимову

Доброго дня! У цій статті ви знайдете кілька практичних рекомендацій, які допоможуть вам поліпшити вимову.

Як поліпшити вимову?

Існує ціла методика, як поліпшити вимову англійської мови. Методика розроблена з метою допомогти ефективно поліпшити вимову і повністю позбутися акценту. Керівництво саме по собі не складний, досить дотримувати всі правила, щоб отримати бажаний результат.

На що звернути увагу в першу чергу?

Перш за все, необхідно визначитися з варіантом англійської. Адже існує безліч варіантів вимови. Наприклад, среднеатлантический або канадський, британський або австралійський. Найпопулярнішим вимовою все-таки залишається варіант британського і американського вимови. Мова в цих двох варіантах розрізняється досить помітно, тому має сенс зробити вибір одного з них. Так як це зробити і як поліпшити вимову англійської?

Як поліпшити вимову?

Для початку варто уважно послухати, в чому відмінність цих двох мов, як звучать вони в чистому вигляді. Для цього варто підібрати записи, де можна буде почути особливості мови і вирішити для себе, що є найбільш милозвучною.

Робимо аналіз.

Наступним кроком буде аналіз своєї власної мови. Для цього знадобиться якийсь ролик або аудіозапис, щоб послухати, як каже носій мови, а потім записати на диктофон. Далі потрібно прослухати запис і провести порівняльний аналіз, наскільки, схоже, звучить мова учня з промовою носія. При цьому варто звертати увагу на ті звуки, які вимовляються неправильно, щоб надалі над ними як слід попрацювати.

Для того щоб перевірити свою вимову, також існують різні ресурси, де з абсолютною точністю буде показано, наскільки учень близький до ідеалу. При неправильному вимові програма буде показувати, що розпізнала зовсім інше слово або не розпізнала його зовсім. Також за допомогою такої програми можна буде послухати себе з боку.

Над чим варто попрацювати?

Чисте вимова англійського можна порівняти з невеликим пазлом, який складається з чотирьох найважливіших складових — наголос, інтонація, артикуляція і зв’язність. Щоб всі шматочки пазла встали як треба, і вийшла гарна картинка, потрібно працювати над усіма її складовими, не применшуючи значущості однієї перед іншою. Отже, ознайомившись попередньо з вступною частиною як поліпшити вимову англійської, можна переходити до інших кроків.

Збираємо пазл.

В обов’язковому порядку потрібно працювати над артикуляцією, адже це рух усіх мовних елементів. Від того, наскільки правильною артикуляція, залежить і чіткість вимови. Варто пам’ятати, що розташування мовних елементів при розмові на різних мовах різниться, тому важливо домогтися, щоб англійська мова не звучала як російська, а для цього важливо навчити себе розташовувати губи і язик правильно при повторенні всіх звуків.

Грамотно поставлене наголос у словах позбавить від кричущого питання — як поліпшити вимову англійської. Адже неправильний наголос здатне докорінно змінити весь сенс сказаного, або просто викликати нерозуміння. Якщо немає впевненості у правильності вимови, то варто вдатися до допомоги словника онлайн, де чітко чути — на який склад робиться акцент в тому чи іншому слові. Не зовсім правильне вимова може бути прощено носіями мови, але наголос, поставлене не в тому місці, може прозвучати не краще, ніж мова інопланетянина.

Покращуємо вимову

Правильна інтонація, це половина застави успіху до правильної вимови. Найкраще інтонації навчатися безпосередньо у носіїв мови. Прослуховування аудіозаписів, перегляд відео нададуть чудову допомогу в цьому. Для наших співвітчизників американська чи британська мова здається зайво емоційної, експресивної, однак це саме те, на що слід звертати увагу. Інтонація, це той момент, над якими варто попрацювати.

Четвертим кроком у збиранні пазлу буде робота над зв’язністю мовлення. Наша мова звучить плавно, без перерв і пауз, спотикань і затримок, а отже зв’язно. Те ж саме стосується і англійської — мова повинна звучати зв’язно. Для цього необхідно велику увагу і практика. Чим частіше практикуватися у вимові, тим помітнішими будуть результати.

Додаткові поради.

Використовуючи вищенаведену рекомендацію потрібно також озброїтися добрими підручниками і посібниками, де є роз’яснення до того, як поліпшити вимову англійської. В таких посібниках завжди є барвисті картинки і розгорнуті роз’яснення з приводу вимови різноманітних звуків, а також до них у комплекті йдуть cd-диски зі спеціальними вправами.

Також необхідно попрацювати над сприйняттям англійської на слух. Чим краще буде його розуміння, тим якісніше буде і вимову. Найчастіше помилки виникають саме з-за того, що людина не має поняття, як звучить якесь слово. Хороший приклад, це спробувати поспостерігати за тим, як говорить глухий людина. Оскільки він не має уявлення, як може звучати слово, то він вимовляє його так, як йому самому здається правильним. За допомогою носіїв мови можна отримати досить чітку картину про те, як повинна звучати англійська мова у правильній вимові.

Вивчення транскрипції мови бажано, але необов’язково. Транскрипція дає повне уявлення про самому мові, проте не допоможе поліпшити його вимову. Краще зайнятися тим, щоб заучувати слова правильно. Вивчити відразу правильну вимову набагато легше, ніж потім виправляти помилки.

При виробленні правильної вимови корисно читати вголос, вчити скоромовки. дивитися різні навчальні відео і намагатися повторювати всі інтонації за носіями мови. При цьому варто наслідувати не тільки інтонації, але і звернути пильну увагу на манеру відтворення мови, акцентам, логічних пауз і наголосам. Також можна встановити кілька мобільних додатків, які допоможуть просунутися вперед у битві за правильну вимову.

На завершення статті, пропоную вам переглянути мій відео урок, в якому я розповім вам про трьох класних способи поліпшити свою вимову!

Інші цікаві статті:

Короткий опис статті: скоромовки англійською У цій статті ви знайдете кілька практичних рекомендацій, які допоможуть вам поставити англійську вимову. поліпшити вимову

Джерело: Як поліпшити вимову? | EnjoyEnglish-Blog

Також ви можете прочитати