Кошторисна програма Інфоплюс-Кошторис (місяць, складання кошторисів безкоштовно).

22.08.2015

Кошторисна програма «Інфоплюс-кошторис»

Програмний комплекс «Інфоплюс-Кошторис» (далі — «кошторисна програма «) орієнтований на широке коло користувачів: як висококласних фахівців, які знають кошторисна справа, і складових кошторису «з закритими очима», так і новачків, які тільки що закінчили курси кошторисників.

Кошторисна програма «Інфоплюс-Кошторис» містить нормативну базу територіальних одиничних розцінок по Челябінській області ТЕР-2001 з останніми змінами і доповненнями, базу ФЕР-2001 і дозволяє:

  • швидко скласти (перевірити) кошторис на будівництво, ремонт, монтаж обладнання, пусконалагоджувальні роботи;
  • вести щомісячний облік виконання з кошторисом (процентовки);
  • враховувати матеріали по кошторису і за виконаними обсягами робіт.

Кошторисна програма «Інфоплюс-Кошторис «: вихідні документи та форми

Кошторисна програма дозволять підготувати і роздрукувати (або зберегти на диску) всі необхідні форми кошторисної документації: форма 2, форма 4, КС-2, КС-3, Відомість потрібних ресурсів, Локальний ресурсний кошторисний розрахунок і т.д. Підготовлені форми експортуються в Microsoft Word або Excel.

Скачати зразки документів підготовлених кошторисної програмі «Інфоплюс-кошторис» можна на сторінці: Кошторис — завантажити приклад кошторису .

Кошторисна програма «ІнфоплюсКошторис «: інтерфейс

Машина повинна працювати, Людина — думати.

Складаючи кошторис, інженер-кошторисник вибирає з наочно представленій нормативної бази необхідну одиничну розцінку і з допомогою миші (або натискання клавіші Enter), переносить її в кошторис. З клавіатури залишається ввести тільки обсяг. Спеціальне нагадування «Є коефіцієнти технічної частини» сповістить про можливості застосування коефіцієнтів до розцінці. Кнопка «Додати нормативної бази», в поєднанні з меню вибору коефіцієнтів, що дозволить одним кліком миші додати коефіцієнт до позиції.

Розповідати про зручність інтерфейсу програми завжди складно без її реальної демонстрації. Однак слід зазначити, що розробляючи програму, ми уважно вивчили такі кошторисні програми (поширені в Челябінській області), як Гранд-кошторис і WinРИК. Ми постаралися врахувати всі недоліки і «незручності» притаманні їм, і уникнути їх при розробці кошторисної програми «Інфоплюс-Кошторис».

Говорячи про інтерфейсі програми, не можна не згадати про систему допомоги. Кошторисна програма «Інфоплюс-Кошторис» має детальну контекстно-залежну Help систему, яка допоможе вам розібратися в деталях роботи з програмою самостійно.

Керівництво користувача кошторисної програми «Інфоплюс-кошторис» (для ознайомлення) можна знайти на сайті: Кошторисна програма «Інфоплюс-кошторис». Керівництво.

Кошторисна програма «ІнфоплюсКошторис «: вартість

Кошторисна програма «Інфоплюс-Кошторис» орієнтована на широке коло користувачів (як вже згадувалося вище), але не тільки в плані їх кваліфікації, але і їх фінансових можливостей.

Вартість кошторисної програми «Інфоплюс-Кошторис» з нормативною базою ТЕР 2001 становить 13 000 рублів (ПДВ не передбачено).

Акція «Кошторисну програму — на домашній комп’ютер»

Увага! Унікальна пропозиція для фахівців, що бажають встановити кошторисну програму «Інфоплюс-Кошторис» на домашній комп’ютер.

Вартість кошторисної програми «Інфоплюс-Кошторис» для установки на домашній комп’ютер становить 9 900 рублів. Причому, місяць з дня встановлення Ви можете працювати безкоштовно. для того, щоб визначитися — чи влаштовує Вас програма.

Чому проводиться акція?

Акція «Кошторисну програму — на домашній комп’ютер » проводиться з метою популяризації нового програмного продукту серед будівельників Челябінської області.

Кому це може бути цікаво?

  • сметчикам-професіоналів, що виконують замовлення на складання кошторисів будинку. За вказаний випробувальний період, програма, швидше за все, окупиться на їх домашньому комп’ютері;
  • керівникам невеликих будівельних фірм, що не мають поки в штатному розписі посади кошторисника. За час випробувального періоду, вони зможуть спробувати свої сили в кошторисній справі;
  • всім фахівцям-будівельникам. Простота використання дозволяє працювати з програмою навіть людині, далекій від кошторисної справи.

Погодьтеся, що зручно завжди мати під рукою добре організовану довідкову систему, яка надає детальну інформацію про кожної окремої розцінці:

  • вартість розцінки та її складові;
  • склад робіт;
  • витрата і вартість матеріалів.

Таку інформаційну систему, на нашу думку, повинен мати кожен сучасний керівник будівельного підрозділу на своєму домашньому або портативному комп’ютері (ноутбуці).

Кому адресована акція «Кошторисну програму — на домашній комп’ютер» ?

Пропозиція стосується не тільки челябінців, але і жителів Челябінської області. На людей, що проживають за межами Челябінської області акція не поширюється (програма включає в себе тільки челябінську нормативну базу ТЕР-2001и федеральну ФЕР-2001).

Якщо ви знаходитесь на території Челябінської області (не в Челябінську), отримати кошторисну програму ви зможете поштою. Можна також завантажити кошторисну програму. Подробиці на сторінці Замовити кошторисну програму .

Короткий опис статті: кошторис на будівництво будинку Кошторисна програма «Інфоплюс-Кошторис» (місяць — складання кошторисів безкоштовно). ТЕР-2001, ФЕР-2001. Челябінськ. Акція «Кошторисну програму — на домашній комп’ютер». Завантажити приклад кошторису. кошторисна програма, кошторис, скачати, безкоштовно, челябінськ, складання кошторисів, програма кошторис, курси кошторисників, smeta74, нормативна база, тер-2001, фер-2001, кошторисна справа

Джерело: Кошторисна програма «Інфоплюс-Кошторис» (місяць — складання кошторисів безкоштовно). Челябінськ.

Також ви можете прочитати