Кращі програми для проектування будинків

03.07.2015

Програми для проектування будинків

Програма для проектування будинків може бути дорога, але з багатим функціоналом.

Вона може бути простою і зрозумілою, але обов’язково повинна дозволяти експортувати креслення в графічні формати.

Data Becker 3D Apartment and Condo Designer 3.0

Інтуїтивні інструментальні засоби пакету Data Becker 3D дозволять створити модель реальної або бажаної квартири, обклеїти шпалерами стіни, розставити меблі і подивитися на результат зсередини за допомогою цілком пристойного 3D-режиму.

Home Design Quick and Easy 2.0

Все, що тільки може знадобитися при плануванні будинку і його інтер’єру. Ви зможете не тільки розташувати кімнати на свій розсуд, підібрати потрібну меблі та її колірну гаму, найдрібніші деталі, на зразок віконних прорізів, а й побачити все це в 3D. У комплекті йде відео (англійською), наочно показує, як користуватися цією програмою.

Home Plan Pro

Home Plan Pro — потужна програма для створення планів приміщень. Розроблена для швидкого і високоякісного проектування заміських будинків. Програма забезпечує усіма необхідними графічними засобами.

Ultimate Dream Home Home

На цьому відео ви можете подивитися приклади і зразки роботи даного модуля програми

3D Home Landscape Designer Deluxe

Програма для проектування будинку і простору навколо нього. Включає високоякісні багатофункціональні інструментальні засоби, які легко використовувати. Вони усувають монотонна праця створення планів. Ви присвячуєте свою енергію творчості.

ось такі відмінні 3d моделі ландшафтного дизайну і простору навколо вашого будинку можна створювати в програмі 3D Home Landscape Designer Deluxe

Програма для проектування дерев’яних будинків з бруса House Creator

Для проектування будинків з бруса найкраще підійде програма HouseCreator, тому що вона дозволяє точно проектувати розкрій колод.

Інші особливості та переваги House Creator:

  1. Програма надає швидкий і наочний проектування конструкцій дерев’яних будівель.
  2. реалістична Тривимірна візуалізація на будь-якому етапі проектування.
  3. Автоматична генерація всієї необхідної технічної документації по проекту.
  4. Інтеграція з іншими САПР.
  5. Адаптація до вашого виробництва.

Ця програма для проектування будинків освоюється за 2 дні.

одна з головних переваг програми HouseCreator — це можливість точно розрахувати розкрій і розмір колод для дерев’яного будинку

3D Home Architect Design

3D Home Architect фірми Broderbund Software здатний зробити процес планування приміщення захоплюючим заняттям. Пакет 3D Home простий у використанні. Програма автоматично попереджає про неправильне розміщення об’єктів, наприклад, якщо ви ненароком поставили диван на кавовий столик. Після короткого знайомства з ним ви будете впевнено малювати лінії і розміщувати об’єкти на плані будинку.

Нова версія 3D Home Architect надає: — багаті набори інструментів для дизайну, макетів предметів обстановки і забарвлень шпалер, оббивки і т. п. — типові планування будинків в один, два і більше поверхів — допоміжні відеоролики — можливість різних режимів перегляду проекту і електронну таблицю для складання кошторису витрат 1500 Best-Selling Home Plans — унікальна колекція готових рішень планувань житлових і господарських приміщень з докладними планами, реальними характеристиками і можливістю пошуку й систематизації необхідної інформації.

К3-Котедж

Комплекс призначений для розробки архітектурно-будівельної та виробничої документації, необхідної при виготовленні і складанні будинків з оциліндрованої колоди або профільованого бруса. Комплекс програм «К3-Котедж» забезпечує рішення завдань з проектування дерев’яних будинків .

Дана програма проектування дерев’яних будинків відповідає всім вимогам стандарту дерев’яного домобудівництва. Вона «говорить» мовою, зрозумілою кожному домобудівнику. Проектувальник створює тривимірну модель дерев’яного будинку зі всіма його конструктивними і технологічними особливостями. Потім програма, заздалегідь налаштована під вимоги конкретного підприємства, автоматично видає всі необхідні виробничі і складальні документи.

K3-Котедж є відмінною програмою для проектування дерев’яних котеджів

VisiCon 1.1 se

VisiCon 1.1 se розроблена спеціально для домашнього використання і дозволяє створити точний дизайн-проект приміщення ( кімната, декілька кімнат, план квартири ). По кожному дизайн-проекту надається вся необхідна інформації — найменування та кількість використаних елементів, розміри, площі проектованого приміщення і т. п. Створений дизайн-проект ви можете зберігати, редагувати, роздруковувати на принтері.

Професійна версія VisiCon Pro 1.1 призначена для розробки дизайн-проектів офісних приміщень, ванних кімнат ( в тому числі дозволяє робити розрахунок кахельної плитки ), кухні, проектування торгових площ і магазинів, а також для простого й оперативного дизайн будь-яких приміщень.

програма VisiCon 1.1 se підійде для дизайну інтер’єру будь-яких приміщень і є однією з найбільш універсальних у цьому плані

Всі елементи створені на основі каталогів російських компаній і максимально наближені до реальних зразків і розмірами (більше 700 об’єктів). Крім використання стандартних елементів, є можливість замовити необхідні додаткові бібліотеки.

Програма для планування Floor Plan

FloorPlan — програма для планування квартир. котеджів, споруди будинку і прилеглих до нього територій, призначена як для дизайнерів, архітекторів, будівельників, ландшафтних дизайнерів, так і для людей, зайнятих переплануванням квартири. будівництвом будинку та благоустроєм ділянки.

Програма дозволяє здійснювати дизайн приміщень ( у тому числі багаторівневих ), котеджів ( будинок, ландшафт, майданчик під будівництво, фундамент з плит ), а також автоматично обчислювати площу та розміри проекту.

проект і планування великого і складного котеджу з гаражем, зроблений у програмі Floor Plan

Програма для планування кухні Kitchen Draw

Програма для моделювання кухні або ванною. Може здійснювати імпорт моделей з AutoCAD, WOODY, 3DS MAX/VIZ.

KitchenDraw — програмне забезпечення для створення дизайну кухні та ванної кімнати. Це програмне забезпечення французького розробника призначений як фахівців, так і для початківців користувачів. У продаж зовсім недавно надійшла версія 5.0.

Програма дозволяє швидко і ефективно проектувати кухні і ванні кімнати, створювати каталоги продукції, видавати звіти і організовувати процес продажів. В ній також можна створювати складні приміщення (включаючи, наприклад, закруглені стіни, балки, сходи, стовпи тощо ), вільно організовувати простір завдяки потужним функціям і різноманітності параметричних об’єктів. Програма дозволяє проектувати одне або кілька приміщень довільної форми з установкою стін, вікон, дверей тощо, а також здійснювати контроль при установці стін з використанням різних стилів.

Дизайн-студія 3D

Версія Home 3.0 — програма для дизайну меблів та інтер’єру, яка дозволяє створювати тривимірні моделі предметів обстановки і реалістичні інтер’єри, а також підібрати і настроїти джерела світла.

Короткий опис статті: проектування котеджів Список програм для проектування будинків і котеджів будь-якої складності, а також розрахунку будматеріалів і підготовки документації з проектування. програма проектування будинків розрахунок матеріалів документація

Джерело: Кращі програми для проектування будинків

Також ви можете прочитати