Красиві будинки фото

25.09.2015

Архітектура

Тут ми підібрали для Вас фотографії красивих будинків. Проекти, які не складно реалізувати.

Приємне поєднання коричневого і білого кольорів.

Такі дрібниці як винос даху, обрамлення тераси, трохи плюща на стіні і будинок стає красивим.

Ось приклад невеликої ділянки. В середині вільний простір створює відчуття легкості, а вся зелень по краях ділянки.

Тут краса досягається за рахунок простоти ліній, вони змінюють свій напрямок. Тим самим відсутність симетрії робить його ще привабливішим. Гарний будинок 280м2.

Красивий і великий 190 м2. Нестандартна форма, фото переносить нас у казку. Хоча не кожен зважитися на такий сміливий крок.

Мінімалістично, але в той же час дуже привабливо.

Тут явно європейський гарний будиночок. Його 140 квадратів обіграні дуже цікаво. І навіть його темний цегла не робить його похмурим.

Цей дерев’яний будинок має великі вікна, які роблять інтер’єр яскравим. Зовні суміш з натурального дерева та каменю виглядає чудово. Гарний будинок 290 м2.

Архітектори часто дивують нас, створюючи вигадливі проекти будинків. Однак вибираючи будинок з фото, майте на увазі, що реалізувати незвичайний проект буде дорожче, ніж зробити простий будинок. Додайте до звичайного дому кілька акцентів, які допоможуть зробити його індивідуальним.

Короткий опис статті: красиві будинки проекти Добірка цікавих проектів з усього світу красиві будинки, красиві будинки фото, найкрасивіші будинки, фото найкрасивіших будинків, найкрасивіші будинки світу

Джерело: Красиві будинки фото

Також ви можете прочитати