«Креатив Style. дизайн-студія в Кірові. Дизайн інтерєрів та ремонт квартир «під ключ.

16.02.2017

Як з допомогою ворожінь дізнатися, скільки буде дітей?

Питання про майбутнє — близькому і далекому — завжди хвилювало і буде хвилювати людей. Можливість заглянути в майбутнє, побачити, що чекає попереду, здається привабливою, особливо якщо це стосується важливих для людини моментів життя.

чи Можна з’ясувати, не вдаючись до допомоги професіоналів, скільки ж народиться у вас дітей? Пропонуємо спробувати кілька способів ворожіння, переданих нам у спадок від наших предків.

Ворожіння по лініях руки

Хіромантія як наука налічує не одну сотню років. Читання долі по долоні один з найпоширеніших способів зазирнути в майбутнє. Є думка, що ще при народженні вся доля людини відображена в лініях на його долонях, так що по руці можна з’ясувати майже всі.

Основний спосіб визначення кількості потомства

Як можна дізнатися по лініях руки можливу кількість майбутніх дітей? На це вкажуть риски, «накреслені» горизонтально в області ребра долоні біля мізинця. На картинці нижче лінії під номером 1.

Кожна така лінія позначає одну дитину, якого вам судилося привести на світ. Вони так і називаються: лінії дітей.

Альтернативний спосіб

Інший спосіб — уважно розгляньте другі фаланги пальців (на зображенні під цифрою 2). Як правило, вважаються показовими середній палець і мізинець. Число вертикальних смужок вкаже на ймовірне кількість діток.

Індійська методика

Ще одна важлива ліній називається кільцем сім’ї. Вона знаходиться в місці з’єднання великого пальця і долоні, може також передбачити, скільки разів ви зможете стати батьком. У нас ця лінія позначена цифрою 3. Кожен острівець на цій лінії означає одну дитину. Це метод індійських хіромантів.

«Відгалуження» лінії життя

Рисочки у вигляді ялинки, які як би відходять від лінії життя (вона йде посередині долоні) також покажуть число ваших діточок. Ці лінії позначені цифрою 6.

Особливості розшифровки «дитячих» ліній на долоні

Ворожіння по руці — не проста справа. Не завжди кількість ліній збігається з реально народженими дітьми.

Придивіться уважніше — лінії більш тонкі, ледь помітні, можуть означати лише шанс народження. Вони можуть означати викидні або навіть можливість вагітності, в яку втрутилась сучасна контрацепція.

Хлопчики чи дівчатка?

Зверніть увагу, що більш короткі лінії або острівці показують, що народиться дівчинка, а ті, що довше, що це хлопчик. Крім того, відстань між рисками вказує на час, який пройде між народженням дітей.

Якщо лінії близько один до одного — дітки будуть близькі за віком, і навпаки. Якщо ви бачите букву V (галочку) — чекайте близнюків.

Права або ліва долоня: як точніше?

Додамо також, що для правші більш точне число дітей слід дивитися на праву долоню. Саме вона скоріше вказує на реальний стан справ, в той час як ліва розповість про можливості.

Для лівші ворожіння по лініях на руці має прочитуватися строго навпаки — ліва вкаже реальність, а права можливість.

Особливості ворожіння по чоловічій і жіночій руці

Існує і відмінність для такого ворожіння по чоловічій і жіночій долоні. Справа в тому, що для жінок лінії вказують, як багато дітей вона народить у своєму житті. А ось у чоловіків лінії показують кількість дітей, яких він стане щиро і сильно любити.

Таким чином, на чоловічій долоні може бути показано також прийомні діти, племінники і так далі. Для чоловіків вся справа в прихильності і турботи.

Ворожіння за допомогою голки і нитки

Є ще один цікавий спосіб отримати інформацію, як багато у вас народиться дітей. Прийшов до нас від наших бабусь і прабабусь. Ще кілька десятиліть тому це було популярне дівоче ворожіння.

Підготовчий етап

  1. Всуньте нитку в голку для шиття, не зав’язуючи на неї вузлик. Зазвичай рекомендують взяти нитки білого кольору.
  2. Жінка повинна розташувати руку долонею вгору паралельно підлозі. Рука знаходиться на вазі, ні на що не спираючись.
  3. Відставте великий палець, інші пальці при цьому складіть разом.
  4. Іншою рукою (частіше це робить інша дівчина) візьміть кінчик нитки, голка повинна вільно висіти.
  5. Далі голка тричі опускається у вільне місце між долонею і великим пальцем.

Після цього ритуалу можна приступати до ворожіння.

Дізнаємося кількість і стать майбутніх діточок

Голка підноситься до середини долоні. Якщо доля віщує вам сина, то голка повинна сама собою розгойдуватися як маятник, якщо дочка — то голка закрутиться навколо своєї осі. Зупинивши голку, спробуйте ще раз. Кожне нове рух голки буде означати ще одного сина чи доньку.

Вважається, що таке ворожіння показує реальну кількість дітей, а не можливе. Це означає, що викидні і перервані вагітності вказуватися не будуть.

Якщо дитина вже народжений, то голка все одно стане його показувати. Перевірте, чи народиться у вашого малюка братик або сестричка.

Існує думка, що треба зав’язувати вузлик на нитці або читати під час ворожіння молитву, але найчастіше цього не роблять.

Ворожіння по даті народження

Спробувати передбачити кількість майбутніх дітей можна також за датою народження батьків.

Метод нумерології

Наука чисел пропонує визначити кількість майбутніх дітей склавши всі числа з вашої дати народження і додавши число дітей, народжених вашими батьками (від усіх шлюбів).

Наприклад, ви народилися 3 лютого 1987 року і у ваших мами і тата, крім вас, ще 2 дітей. Складаємо 3+2+1+9+8+7+3. Тут остання цифра 3 це кількість дітей в сім’ї ваших батьків (разом з вами).

За підсумкової цифри (у нас вийшло 33, а значить складаємо 3+3 і отримуємо 6) ви можете дізнатися, наскільки велика родина чекає вас в майбутньому.

«1» — У вас високі шанси стати щасливою багатодітною матір’ю. Якщо все вагітності закінчаться пологами, ви станете найщасливішою жінкою! Висока фертильність обумовлює можливість мати багато дітей. При цьому, звичайно, ви зможете планувати зачаття.

«2» — Швидше за все, у вас з’явиться лише одна дитина. Є шанси, але не дуже високі народити і другого. Можливо, це вийде не з першого разу. Перший ваш малюк буде дуже прив’язаний до вас і до дому, а другий з великою ймовірністю стане більше любити батька або в ранній юності почне самостійне життя.

«3» — Кількість ваших майбутніх дітей залежить тільки від вас. Дуже можливо, що ви так і не зможете знайти гідного батька для зачаття. В даному випадку неможливість мати дітей пов’язана з негативною кармою або нанесеної вами комусь образою.

«4» — Відмінні перспективи! Це число означає, що у вас народяться двоє діточок, причому різної статі. При цьому первісток з’явиться у вас в ранній молодості, а другий малюк прикрасить ваше життя в більш зрілому віці. Брат і сестра будуть дуже близькі і дружні, незважаючи на різницю у віці.

«5» — Це число віщує для вас шанс мати близнюків, якщо у вашому роду були такі випадки. Дуже може бути, що ви народите і ще дітей, можливо і від іншого батька.

«6» — Великий шанс мати кілька дітей, причому народяться вони, мабуть, в різних шлюбах. Тим не менш, діти будуть дуже близькі один до одного протягом всього свого життя.

«7» — Може бути, у вас не станеться народити дітей або ж народиться лише одна дитина, в силу обставин, вихований при максимальній допомоги бабусі або інший дуже близької родички. Але все ж малюк буде дуже любити і поважати свою матір.

«8» — На жаль, велика ймовірність, що народити дитину вам не вдасться або ж у вас з’явиться лише одна дитина. Однак цілком можливо, що ви приймете рішення усиновити малюка і прив’яже до нього не менше, ніж до рідного.

«9» — Доля пророкує вам випробувати щастя материнства двічі. Однак ви самі приймаєте рішення і зможете народити як одного, так і декількох дітлахів. При цьому швидше за все ви будете заміжня не один раз і у ваших дітей різні батьки.

Гадання на обручці

Романтичний і теж досить старий спосіб ворожіння на дітей — за допомогою обручки. Цей метод прийшов до нас від наших прабабусь.

З допомогою обручки з’ясувати, чи стане жінка матір’ю і якої статі у неї народяться діти, можна двома способами. Перший схожий на ворожіння з голкою — нитка протягується в кільце, і такий маятник водиться над розкритою долонею жінки.

Другий спосіб передбачає використання енергії води. У склянку чи банку потрібно налити воду. Завжди при ворожінні слід брати проточну воду, так як водопровідна вважається «мертву», що не несе в собі енергії. Тому для ворожіння краще скористатися джерельної або талою водою.

Обручку з просмикнути в нього ниткою потрібно тримати над ємністю з водою. Знову ж таки — якщо перстень буде здійснювати маятникові рухи (з боку в бік), то чекайте сина, якщо описувати кола — то доньку. Скільки разів кільце буде приходити в рух, стільки дітей і має народитися.

Ворожіння на каменях

Незважаючи на те, що це найпростіше ворожіння, воно вважається досить точним. З часом камені вбирають в себе енергію та інформацію, що виходить із зовнішнього світу.

Для такого ворожіння потрібно приготувати кілька каменів, маркер або чорнило, таз з водою. Нагадаємо, що для ворожінь краще всього брати проточну воду.

На кожному камені напишіть цифри, нумерючи їх по порядку. Якщо маркер погано пише на камені, можна написати цифри на папірцях і будь-яким чином прикріпити їх до поверхні каменів. Тепер опустіть каміння в воду, щоб вона повністю покривала. Далі залишається лише чекати.

Поступово цифри під впливом води почнуть стиратися. Слідкуйте уважно — та цифра, яка збережеться останньої, і вкаже кількість дітей в майбутньому.

Можна замість цифр написати на каменях імена. Тоді камені «підкажуть», якої статі дитини вам чекати.

Замість післямови

Ворожіння — ворожіннями, але хочеться нагадати одну одвічну жіночу фразу, яка звучить у віках — «Головне, щоб здоровим був». Насправді, швидше за все, всі ці ворожіння — лише данина простої цікавості.

Адже як часто буває, що чоловік мріє про «спадкоємці» і майбутнє футболіста, а потім взахваті улюбленої доньки-принцеси, або мама чекала доньку-помічницю, а отримала самого улюбленого сина на світі!

Головне — щоб діти в родині були бажаними і здоровими. А якщо ворожіння «помилилося», так завжди можна спробувати ще раз!

Короткий опис статті: хіромантія лінія дітей Завжди хочеться заглянути в майбутнє і дізнатися, яка кількість дітей уготовано тобі долею? Ми розповімо, як, звернувшись до хіромантії, можна по лініях на руці визначити, скільки буде дітей, можливо передбачити по долоні, якої статі вони будуть, а також як дізнатися про кількість майбутніх дітей за датою народження, з допомогою кільця, голки і нитки. як дізнатися, скільки буде дітей

Джерело: Як дізнатися, скільки буде дітей: визначаємо по лініях на руці і дату народження

Також ви можете прочитати