Купити душову кабіну . Інтернет магазин душових кабін в Москві

17.09.2015

Душові кабіни

Запитання: Що краще поставити душову кабіну або ванну?

Відповідь: Немає такого поняття краще або гірше, все залежить від ваших потреб і наявності вільного місця у ванній кімнаті. В ванні можна полежати або прийняти гідромасаж, а в душовій кабіні зручніше митися і теж можна прийняти гідромасаж, правда дещо інший. Для ванни потрібно більше місця, зате в ній зручніше розслаблятися і т. д. А кабіну можна вибрати з глибоким піддоном, в такий зручно плескатися дітям. Вибирайте виходячи з потреб.

Запитання: Гідромасаж — не потрібна річ, тільки гроші даремно витрачати.

Відповідь: Це твердження аналогічно тому, гідропідсилювач керма в автомобілі — річ не потрібна, можна обійтися і без нього. Звичайно душова кабіна насамперед призначена для прийняття стандартних водних процедур, однак виробник розширює функціональність кабіни доповнюючи гідромасажем, аромотерапією і іншими корисними функціями, необхідність яких кожен вибирає сам.

Запитання: чи Можна зібрати кабіну з окремих частин?

Відповідь: Так, це можливо. Для цього потрібно розглянути піддони, сливи, шторки для піддонів, змішувач з лійкою або гидромассажную стійку. Або просто купити готову вподобану модель кабіни.

Запитання: Якого виробника вибрати?

Відповідь: Є вираз ціна/якість. На це і потрібно спиратися при виборі. Якщо ви не знаєте який виробник економить на матеріалі, але виробляє кабіну за невелику ціну або навпаки не скупитися на якісному матеріалу, але і на ціну не дивиться, ви можете зателефонувати нашим менеджерам і попросити вам підібрати модель, виходячи з вартості або якості. Скажемо відразу — ми не впадаємо в крайнощі і не реалізуємо не якісний або занадто дорогі моделі.

Запитання: Акриловий піддон може тріснути?

Відповідь: Навіть чавунна ванна може тріснути від сильного удару. Правильно встановлений акриловий піддон буде функціонувати роками. Не допускайте перепадів при регулюванні ніжок, а також правильно подкручивайте внутрішні упори. Якщо ви сумніваєтеся — довірте установку професіоналу.

Короткий опис статті: душові кабіни китай Душові кабіни в Москві з доставкою по Росії. Онлайн каталог кабін з різними функціями.

Джерело: Купити душову кабіну | Інтернет магазин душових кабін в Москві

Також ви можете прочитати