Купити двері в Єкатеринбурзі Уралмаш в інтернет-магазині дверей «Екодім.

16.02.2017

Харчування дитини до року. Рецепти, питання.

Мами, поділіться, будь ласка, що нового ви вводили дитині після року? Зараз ми харчуємося перемеленої їжею, за винятком дитячого печива. Але у мого Максимки вже 7 передніх зубів, він добре їсть, хоча жувати яснами ніколи не хотів і не вмів.

Поділіться, пліз, режимом для ваших малюків до року, що нового вони стали їсти, в яких кількостях? Може, рецепти які підкажете… Ще питання виникли:

1.Є на російському ринку дитячий йогурт для таких маленьких? Особливо цікавить співвідношення ціна-якість.

2.Чи можна давати дитині субпродукти в цьому віці (маються на увазі натуральні, з баночок серце-печінка у нас вже присутвовало частково), як їх при цьому можна обробляти? (Мені радили коржики з печінки, наприклад)

3.Чи можна дитині давати борошняне в цьому віці? Які макарони краще давати – великі, маленькі, з твердої, м’якої пшениці? Які можна готувати коржі, пудинги і т. д.?

4.Як малюку можна вже готувати м’ясні страви, скажімо, котлетки на пару і т.п. Які спеції і скільки солі ви туди кладете?

5.Які соуси можна робити для дрібного або ті ж самі макарони краще юзати з шматочком масла?

6.Які овочі і фрукти можна давати дитині сирими, але протертими на тертці, а від яких краще утриматися або обробляти? (алергії немає)

7.Які каші або пластівці ви варите своєму малюкові? Ми поки використовуємо готові каші Heinz, Bebi. (Мені радили пластівці Нордік. В принципі, дуже пристойні. Які ще є пластівці, каші, мюслі підходящі для дитини такого віку?)

8.Давати чи дрібному вітаміни додатково і які (крім D)? Можна використовувати вітамінні комплекси?

9.Чи можна давати сир, якщо так – яких сортів?

І, нарешті, як ви привчали дитину їсти самостійно? В якому віці? А то мій ложку вистачає, але до рота доносить тільки в перевернутому вигляді, а кухлем воліє розмахувати, як прапором. А якщо і підносить до рота, то не доганяє, що її потрібно підняти і нахилити, щоб рідину в рот полилася. -)

Питання навздогін: як часто використовуєте мікрохвильовку для «малышовой» готування. Чула думку, що це шкідливо. -\

Короткий опис статті: харчування дитини після року рецепти

Джерело: Харчування дитини до року. Рецепти, питання.

Також ви можете прочитати