Купити інструмент Knipex, німецький інструмент

28.09.2015

Knipex (Книпекс) – інструмент німецької якості

Широкий асортимент, що включає більше тисячі різних найменувань. Охочих купити Knipex (Книпекс) каталог порадує усіма необхідними позиціями;

Бездоганна якість, що відповідає найвищим вимогам;

Компанія KNIPEX з 1882 року вже протягом чотирьох поколінь є сімейним вузькоспеціалізованим підприємством, що займає у своїй галузі провідні європейські позиції. У її асортименті Ви знайдете:

  • Плоскогубці;
  • Пасатижі;
  • Круглогубці;
  • Кусачки;
  • Болторези;
  • Кліщі;
  • універсальні і трубні ключі;

а також безліч подібного товару всіх мастей і в доступному ціновому діапазоні.

Німецький інструмент Knipex: переваги

Це підприємство, що відзначило 2015 році свій стотридцатитрехлетий рік, давно і міцно тримає першість серед європейських виробників шарнірно-губцевого інструментарію. І причиною тому служать наступні фактори:

Наскільки правдиве якість доступно сьогодні російським споживачам? Воно ближче, ніж Ви думаєте. Дилерське підприємство «Еліт-інструмент» пропонує придбати ручний інструмент Knipex в широкому асортименті за вигідними цінами.

Повний цикл виробництва, що дозволяє контролювати кожен процес на будь-якому з етапів: від підготовки деталей до упаковки виробу;

Вузька спеціалізація, що дозволяє досягти високої майстерності;

Матеріал з високим вмістом легуючих елементів, в поєднанні з загартуванням підвищує міцність і зносостійкість;

Надсучасне оснащення з постійним оновленням парку обладнання;

Розробка і впровадження інновацій для ефективного і надійного вирішення проблем все більш високого рівня, що дозволяє виробляти інструменти, революційні по суті і унікальні за своїми характеристиками;

Обмін досвідом з споживачами, виявлення потреб і швидка реакція на ті чи інші тенденції ринку;

Уважне ставлення до торговим партнерам. Підприємство проводить серйозний відбір, вступаючи в співпрацю лише з професійними і надійними дилерами.

Придбати набір інструментів Knipex (Книпекс)

Підприємствам і спеціалістам, зайнятим у будівництві, ремонті або схожих галузях, без відповідної оснастки не обійтися. Але і для домашніх майстрів на всі руки набір німецьких інструментів стане справжньою знахідкою. Його можна придбати як для себе і близьких, так і в якості гарного подарунка.

Також необхідно пам’ятати, що істинно німецька якість служить найкращою гарантією безпеки як в роботі, так і високої продуктивності, будучи прикладом по-справжньому мудрого шляхи економії. Купуючи надійний інструмент у надійного постачальника, Ви в першу чергу дбаєте про себе.

Короткий опис статті: німецький електроінструмент Демонстраційний зал Knipex | ***«Еліт-інструмент» — офіційний дилер на Російському ринку Німецьких, Італійських, Чеських, США, заводів виробників професійного інструменту: KNIPEX, WERA, GEDORE, BENNING, YORK, USAG, BETA і т. д. Офіційний дилер інструментів KNIPEX | KNIPEX-WERK C. Gustav Putsch, Німеччина

Джерело: Купити інструмент Knipex, німецький інструмент

Також ви можете прочитати